Dziękujemy!

dzieckoSerdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Zadzwoń do posła". To dzięki Wam w PO znalazło się 40 sprawiedliwych. To głosowanie pokazało, że aktywność ludzi sumienia ma znaczenie, dzięki niej wielu posłów okazało się ludźmi sumienia w dzisiejszym głosowaniu. Podziękujcie posłom ze swoich okręgów, którzy głosowali z życiem. Wyraźcie oburzenie wobec tych, którzy głosowali za śmiercią. Jutro przygotujemy narzędzia ułatwiające operację.

dzieckoSerdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Zadzwoń do posła”. To dzięki Wam w PO znalazło się 40 sprawiedliwych. To głosowanie pokazało, że aktywność ludzi sumienia ma znaczenie, dzięki niej wielu posłów okazało się ludźmi sumienia w dzisiejszym głosowaniu. Podziękujcie posłom ze swoich okręgów, którzy głosowali z życiem. Wyraźcie oburzenie wobec tych, którzy głosowali za śmiercią. Jutro przygotujemy narzędzia ułatwiające operację.

Dzisiejsze głosowanie nie kończy batalii. Przed nami kolejne, zapewne większe wyzwania. Chodzi o to, aby było nas więcej i abyśmy działali sprawniej. Namawiajcie przyjaciół i znajomych do włączania się w nasze akcje, my ze swej strony deklarujemy, że będziemy pracować nad poprawą organizacyjną przedsięwzięć.

Serdecznie dziękujemy!

W imieniu zespołu Fundacji Pro – prawo do życia

Mariusz Dzierżawski

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN