Druga rozprawa Justyny W. dotycząca pomocnictwa w nielegalnej aborcji

W czwartek (14 lipca) w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga odbyła się druga rozprawa w której oskarżona jest działaczka organizacji aborcyjnej Justyna W. Byliśmy tam od godz. 9:00 by zaprotestować przeciwko makabrycznej działalności oskarżonej i jej koleżanek i zaapelować o działania w kierunku ukrócenia bezkarności przestępców aborcyjnych.

Relację można zobaczyć pod linkiem https://www.facebook.com/FundacjaPro/videos/4777102882391228

Ilu małych ludzi ginie w wyniku nielegalnej aborcji? Szacunki mówią że ofiar jest ok 30 tysięcy rocznie. Tyle dzieci, według ostrożnych szacunków, każdego roku jest zabijanych w Polsce przez własne matki za pomocą pigułek aborcyjnych.

Organizacja, w której działa Justyna W. opublikowała na swojej stronie poradnik, w którym znajdują się „wskazówki” dla kobiet dot. tego, co można zrobić z ciałem dziecka zabitego w wyniku aborcji. Według publikacji zwłoki można spłukać w toalecie, zakopać w ogródku lub wyrzucić do śmieci.  https://archiwum.aborcyjnydreamteam.pl/2020/04/aborcja-domowa-w-drugim-trymestrze/

„Płód w drugim trymestrze może mieć wymiar od kilku do ponad 20 centymetrów. Trudno zatem go nie zauważyć czy też uniknąć konieczności oglądania go (…) Może zdarzyć się tak, że płodu nie da się spuścić w toalecie. Każda osoba, w zależności od wysokości własnej ciąży, może starać się ocenić, czy to się da zrobić, czy nie.„

„Wyrzucenie szczątków do śmietnika także jest możliwe. Warto jednak zadbać o to, aby były szczelnie opakowane tak, aby przy wywozie śmieci nic nie wzbudziło podejrzeń osób je wywożących. Szczelne zapakowanie ogranicza także ryzyko rozkopania przez zwierzęta w przypadku decyzji o zakopaniu płodu. (…) Jeśli decydujemy się wyrzucić płód do śmietnika warto zadbać o to, aby w worku nie było dużo krwi.„

„Zakopanie płodu to nie tylko skuteczne i bezpieczne ukrycie faktu aborcji przed osobami trzecimi i zminimalizowanie ryzyka zainteresowania organów ścigania (…). Jeśli podejmiemy decyzję o zakopaniu płodu warto wcześniej się do tego przygotować – przed rozpoczęciem poronienia wykopać dość głęboki dół w wybranym miejscu. Warto też wcześniej zastanowić się, gdzie to miejsce ma się znajdować – czy mamy np. własny ogród, czy też musimy wybrać się gdzieś dalej”.

Efektem tego typu porad są makabryczne znaleziska zwłok dzieci w oczyszczalniach ścieków. W ostatnich latach media informowały o takich odkryciach m.in. w Poddębicach, Piechowicach i Złotowie.

Justyna W. i jej koleżanki stoją również za forum maszwybor.net, na którym doradzają kobietom w jaki sposób zażywać pigułki poronne. Poniżej wypisaliśmy przykładowe cytaty.

„Strasznie… I z traumą. Do szpitala trafiłam z krwotokiem i regularnymi skurczami. Dziecko było żywe. Była próba powstrzymania, nie zadziałała. Dziecko urodziło się i zmarło mi na rękach w szpitalu. Po prostu masakra.”

„Boję się tego widoku, boję się to tak po prostu spuścić do toalety„

Pewna kobieta w odpowiedzi na wpis oskarżonej Justyny W. napisała, że po nieudanej aborcji pigułkowej urodziła niepełnosprawne dziecko, które pozostawiła w szpitalu. 

Fundacja Pro – Prawo do życia prowadzi w związku z bezkarnymi działaniami przestępców aborcyjnych kampanię informacyjną „Stop biznesowi śmierci” dotyczącą zbrodni dokonywanych w polskich domach przy pomocy sprzedawców pigułek aborcyjnych. 30 tysiącom dzieci nie jest dane się narodzić. W wyniku decyzji matek ich los to spuszczenie w toalecie, wyrzucenie do śmietnika w worku foliowym albo zakopanie w ziemi. Niektóre z nich, jeśli aborcja dokonywana jest późno, rodzą się żywe i umierają w męczarniach, dusząc się, walcząc o oddech. Inne umierają już w szpitalach, bo aborcja nie do końca się udaje, a matki dostają krwotoków i wzywają karetki.

Przestępczość aborcyjna w Polsce kwitnie. W tej chwili nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, że dzieci są zabijane we własnych domach przez własne matki. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że pigułki aborcyjne można w polskim Internecie kupić bez żadnego wysiłku. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że aborcja jest promowana w polskich mediach, na portalach społecznościowych, na forach internetowych, a także na ulicach. Organizacje aborcyjne organizują również turystykę aborcyjną oraz pomagają omijać zakaz aborcji eugenicznej.

Fundacja Pro-Prawo do życia

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN