Dr Bawer Aondo-Akaa po raz kolejny zablokowany na Facebooku

Niepełnosprawny działacz fundacji Pro-Prawo do Życia po raz kolejny został dotknięty cenzurą w mediach społecznościowych. Tym razem Facebook zablokował pro-liferowi na trzy dni możliwość publikacji nowych wpisów.

Nie zostałem nawet poinformowany, dlaczego mnie konkretnie zablokowano. Wysłałem zapytanie, jednak nie otrzymałam odpowiedzi. Nie udostępniałem niczego, za co mogłyby mnie spotkać takie konsekwencje. Możliwe, że chodzi po prostu o moje poglądy, z którymi administratorzy się nie zgadzają. – mówi dr Bawer Aondo-Akaa.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy działacza spotyka cenzura w internecie. Ok. dwa lata temu został zablokowany przez ten sam portal na ponad miesiąc.

Pro-lifer spotyka się z trudnościami także poza internetem. Obecnie toczy się przeciwko niemu kilka spraw sądowych, które wytaczają mu członkowie proaborcyjnych organizacji. Najczęściej dotyczą one wywieszania bilbordów przedstawiających ofiary aborcji. Zarówno blokady internetowe jak i sprawy sądowe nie zniechęcają dr. Bawera Aondo-Akaa.

Będę dalej walczył w obronie dzieci zabijanych poprzez haniebną aborcję – zapowiada działacz fundacji Pro-Prawo do Życia.

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN