Dr Bawer Aondo-Akaa po raz kolejny zablokowany na Facebooku

Dr Bawer Aondo-Akaa po raz kolejny zablokowany na Facebooku

Niepełnosprawny działacz fundacji Pro-Prawo do Życia po raz kolejny został dotknięty cenzurą w mediach społecznościowych. Tym razem Facebook zablokował pro-liferowi na trzy dni możliwość publikacji nowych wpisów.
PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Nie zostałem nawet poinformowany, dlaczego mnie konkretnie zablokowano. Wysłałem zapytanie, jednak nie otrzymałam odpowiedzi. Nie udostępniałem niczego, za co mogłyby mnie spotkać takie konsekwencje. Możliwe, że chodzi po prostu o moje poglądy, z którymi administratorzy się nie zgadzają. – mówi dr Bawer Aondo-Akaa.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy działacza spotyka cenzura w internecie. Ok. dwa lata temu został zablokowany przez ten sam portal na ponad miesiąc.

Pro-lifer spotyka się z trudnościami także poza internetem. Obecnie toczy się przeciwko niemu kilka spraw sądowych, które wytaczają mu członkowie proaborcyjnych organizacji. Najczęściej dotyczą one wywieszania bilbordów przedstawiających ofiary aborcji. Zarówno blokady internetowe jak i sprawy sądowe nie zniechęcają dr. Bawera Aondo-Akaa.

Będę dalej walczył w obronie dzieci zabijanych poprzez haniebną aborcję – zapowiada działacz fundacji Pro-Prawo do Życia.

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Także mogą Cię zainteresować: