Szukaj
Close this search box.

Dobra śmierć? Nie dla wszystkich. Przyjdź na pikietę!

W herbie Rudy Śląskiej mamy wizerunek św. Barbary patronki górników, której życie skrócono w drastycznych okolicznościach. Jej przedwczesna śmierć uczyniła ją również patronką dobrej śmierci, to znaczy śmierci spokojnej i naturalnej, w otoczeniu kochających osób. Aborcja nigdy taką nie będzie!

W herbie Rudy Śląskiej mamy wizerunek św. Barbary patronki górników, której życie skrócono w drastycznych okolicznościach. Jej przedwczesna śmierć uczyniła ją również patronką dobrej śmierci, to znaczy śmierci spokojnej i naturalnej, w otoczeniu kochających osób. Aborcja nigdy taką nie będzie!

Włączenie do świadczeń usług medycznych zabijania na zamówienie, to jedna z największych okropności z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Nie ma tu też żadnego znaczenia, że można jej dokonać wyłącznie w kilku przypadkach, bo zabójstwa przez silnego lekarza słabego i bezbronnego dziecka nienarodzonego, nie da się wyjaśnić w żaden sposób. Fundacja PRO – prawo do życia na wniosek swoich śląskich wolontariuszy, sprawdziła poprzez biuletyn informacji publicznej niektóre szpitale w województwie śląskim. Okazało się, że Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. jest nie tylko miejscem gdzie pacjentów się leczy, ale również miejscem gdzie lekarze przerywają ich życie.

Według przysłanej nam informacji publicznej od kwietnia 2010 i  do listopada 2015 w rudzkim szpitalu miejskim dokonano 481 zabiegów, które zakończyły się zabiciem dziecka poczętego. Tylko jeden zabieg został wykonany z powodu zagrożenia życia matki. Pozostałych 480 wynikało z choroby lub upośledzenia dziecka. Wynik tych badań jest jedyną winą zabijanych dzieci. Z relacji wielu położnych i lekarzy, a także filmów, które przedstawiają aborcję wiemy jak straszny i nieludzki jest proceder.

Rzeź niewiniątek w śląskim szpitalu, to efekt tzw. „kompromisu aborcyjnego”, który od lat broniony jest w sejmie przez rzeszę polityków. Wykorzystują oni cierpienie dzieci, żeby usprawiedliwić swoje postępowanie, robią to w czasach, kiedy współczesna medycyna potrafi wyeliminować 95% bólu, a ośrodki opieki przyjmują i darzą opieką każdego człowieka. Robią to w czasach, kiedy wiemy, że niewiele osób urodzonych z Zespołem Downa, wykazuje niepełnosprawność w stopniu głębokim, a w dalszym życiu często realizują swoje pragnienia zaskakując przy tym świat.

Fundacja PRO – prawo do życia pragnie zaprosić wszystkich ludzi dobrej woli na pikietę, którą organizują nasze komórki pod szpitalem dnia 29 stycznia 2016 roku. Od godziny 16 zaczniemy zapalając świece, które będą symbolizowały zabite dzieci. Zapraszamy wszystkich, którzy znają wartość ludzkiego życia, dla których nie ma ludzi lepszych i gorszych. Nikt nie ma prawa decydować o życiu bezbronnego dziecka. Podczas pikiety złożymy na ręce prezesa szpitala apel, w którym wyrazimy swoją dezaprobatę dla aborcji.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/01/Mariusz-Piotrowski.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Piotrowski – śląski koordynator Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN