Dlaczego nie wyświetla Wam się nasza strona na Facebooku?

Być może zauważyliście, że mimo polubienia czy zaobserwowania naszej strony, nie widzicie naszych treści podczas przeglądania Facebooka. Powód jest prosty! Portal społecznościowy ograniczył widoczność naszych treści.

We wtorek rano dostaliśmy wiadomość o usunięciu linku do artykułu “Absurdy groźnej ideologii gender na przykładzie Michała Sz. ps. “Margot”“. Według portalu, post naruszał standardy społeczności w “zakresie treści poruszających nienawiść i poniżających”. Co było tu mową nienawiści i poniżaniem? Pisanie o ideologii gender czy o zaburzeniach psychicznych mężczyzny?

Otrzymaliśmy także informację o ograniczeniu dystrybucji naszej strony oraz nałożeniu na nią ograniczeń. Facebook nie kryje się już więc z promowaniem ultralewicowych treści i ukrywaniem oraz banowaniem treści konserwatywnych. Gdyby było inaczej, podobnie jak nas, Facebook potraktowałby choćby treści killing-teamu, popierające lewicowy wandalizm i działania przestępcze, takie jak niszczenie naszych kart podpisowych.

Na szczęście Facebook to nie jedyne źródło, którym do Was docieramy. Jesteśmy stale obecni w przestrzeni publicznej i zachęcamy, byście byli tam obecni z nami! Zachęcamy także do zapisów na nasz newsletter, gdzie informujemy o naszych działaniach oraz do odwiedzania naszej strony stronazycia.pl.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN