Dlaczego dr Mariusz Zimmer krytykuje ratującą życie dzieci decyzję Trybunału?

Dr hab. Mariusz Zimmer od 2001 roku jest kierownikiem Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W latach 2014 – 2018, według oświadczenia władz Kliniki, abortowano tam 118 dzieci.

Dzieci zabija się z powodu podejrzenia choroby lub wady genetycznej. Mariusz Zimmer nazywa ten proceder „pomaganiem kobietom”. Wiele świadectw, publicznie dostępnych, wskazuje, że to właśnie ginekolodzy naciskają na kobiety, aby zabić ich dziecko pod najmniejszym pretekstem. Mamy więc do czynienia nie z pomocą kobietom, ale z mobbingiem wobec matek. Mobbingiem, którego celem jest zabicie dziecka.

22 października Trybunał Konstytucyjny uznał, że aborcja eugeniczna jest sprzeczna z Konstytucją. W klinice wrocławskiej dzieci podejrzane o chorobę nadal są zabijane, a dr Zimmer krytykuje wyrok. Misją lekarza jest ratowanie życia, a nie zabijanie. Dr Zimmer najwyraźniej tego nie rozumie.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN