Dewastowanie kościołów było ostrzeżeniem – zagroziła nam aborcjonistka

"To co znajduje się w naszym ciele, kosztem naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, jest jak najbardziej kwestią dotyczącą naszego ciała. Ale to trzeba mieć mózg, żeby to pojąć. Jesteście chorą sektą, pie***ną antyludzką zarazą. Ani kroku dalej z tymi waszymi mackami, bo dewastowanie kościołów to było jedynie ostrzeżenie." - oto fragment komentarza autorstwa "Joanny S.", który pojawił się pod filmem na naszym kanale.

Film dotyczył tematu zgwałconych na Ukrainie kobiet, gdzie Anna Szczerbata mówiła o potrzebie objęcia opieką wszystkich ofiar okrutnych gwałcicieli. Jak widać jednak, propozycja wsparcia i okazania człowieczeństwa do aborcjonistów nie trafia, a wręcz posuwają się oni w takim momencie do gróźb.

Znamienne jest to, w jaki sposób zmienia się narracja. Aborcjoniści, którzy trochę wstydzą się tego, co zaszło w Polsce dwa lata temu, twierdzą, że nikt kościołów nie niszczył i “gdzieś tam może” zaszły pojedyncze incydenty. Bliżej prawdy jest pani Joanna – w wielu miejscach podjęto poważną próbę dewastacji kościołów, udaremnianą między innymi przez naszych wolontariuszy.

Aborcjoniści nie mają argumentów, bo – umówmy się – twierdzenie, że dziecko jest częścią ciała kobiety nie jest argumentem, którego można potraktować poważnie. Mogą więc zaoferować jedynie swoje wyzwiska, obelgi i agresję fizyczną. Tak jak działo się to w Polsce i dzieje się w tym momencie w USA. Jak widać, agresorzy i tu i tu są oderwani od rzeczywistości.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN