Szukaj
Close this search box.

Biden przywraca finansowanie dla Planned Parenthood

Joe Biden zwany jest drugim w historii katolickim prezydentem USA. O tym, jak bardzo "katolicki" jest to prezydent, świadczy fakt, że Biden uchylił kilka dni temu przepis obcinający dofinansowanie gigantowi aborcyjnego Planned Parenthood. Tak bezobjawowego katolicyzmu świat chyba jeszcze nie widział.

Przepis ten został wprowadzony przez Donalda Trumpa i w środowiskach aborcyjnych, w których liczą się jedynie coraz większe pieniądze za mordowanie nienarodzonych, wywołał spory popłoch. Teraz jednak został uchylony przez najbardziej proaborcyjnego prezydenta, jakiego miały Stany Zjednoczone.

Uchylenie przepisu sprawi, że gigant aborcyjny dostanie dofinansowanie w wysokości ok.60 mln dolarów. Pieniądze dostaną także inne, mniejsze organizacje aborcyjne.

Dzięki Bidenowi więc każdy Amerykanin będzie teraz w swoich podatkach opłacał zabijanie nienarodzonych – w niektórych stanach aż do końca ciąży! Widocznie rządowi zabijanie małych Amerykanów jest na rękę.

Źródło: https://www.lifenews.com/2021/10/04/…

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN