Szukaj
Close this search box.

Amnesty International promuje „bezpieczne” zabijanie

"Abortion is a human right" - to hasło zostało 21 listopada na Twitterze kilkukrotnie powtórzone przez amerykański oddział Amnesty International. Widać, członkowie organizacji wierzą, że kłamstwo powtórzone wiele razy staje się w końcu prawdą.

To jednak nie koniec skrajnie lewicowych postów Amnesty. Po pewnym czasie organizacja zamieściła „rymowankę” sugerującą, że o życiu nienarodzonego powinna decydować jego matka, a następnie kolejną informację, że restrykcje nie zatrzymają aborcji, a jedynie spowodują, że będzie ona mniej bezpieczna.

Amnesty zapomniało dodać, że zakaz aborcji co prawda nie zatrzyma aborcji całkowicie, podobnie jak zakaz zabijania osoby urodzonej nie sprawił, że ludzie przestali się zabijać, a jednak zdecydowanie zmniejszy skalę zjawiska. Termin „bezpieczna aborcja” natomiast to oksymoron. Aborcja jest morderstwem, w jaki sposób mordowanie człowieka miałoby być dla niego bezpieczne?

Na kolejnej zamieszczonej infografice organizacja kłamie, że aborcja to podstawowa i potrzebna opieką medyczna. Jest to oczywista bzdura. Aborcja nie jest potrzebna nikomu, choćbyśmy zdanie „abortion is a human right” powtórzyli jeszcze dziesięć tysięcy razy.

I wydawać by się mogło, że Amnesty zrozumiało swój błąd, bo wczoraj poinformowali, również kilka razy, że „Prawa dziecka muszą być chronione”. Niestety, istnieje poważna obawa, że chodzi o te dzieci, które podczas porodu magicznie stały się ludźmi i którym nie grozi eutanazja – zapewne również będąca prawem dziecka i człowieka.

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN