Amnesty International promuje „bezpieczne” zabijanie

Amnesty International promuje „bezpieczne” zabijanie

"Abortion is a human right" - to hasło zostało 21 listopada na Twitterze kilkukrotnie powtórzone przez amerykański oddział Amnesty International. Widać, członkowie organizacji wierzą, że kłamstwo powtórzone wiele razy staje się w końcu prawdą.

To jednak nie koniec skrajnie lewicowych postów Amnesty. Po pewnym czasie organizacja zamieściła „rymowankę” sugerującą, że o życiu nienarodzonego powinna decydować jego matka, a następnie kolejną informację, że restrykcje nie zatrzymają aborcji, a jedynie spowodują, że będzie ona mniej bezpieczna.

Amnesty zapomniało dodać, że zakaz aborcji co prawda nie zatrzyma aborcji całkowicie, podobnie jak zakaz zabijania osoby urodzonej nie sprawił, że ludzie przestali się zabijać, a jednak zdecydowanie zmniejszy skalę zjawiska. Termin „bezpieczna aborcja” natomiast to oksymoron. Aborcja jest morderstwem, w jaki sposób mordowanie człowieka miałoby być dla niego bezpieczne?

Na kolejnej zamieszczonej infografice organizacja kłamie, że aborcja to podstawowa i potrzebna opieką medyczna. Jest to oczywista bzdura. Aborcja nie jest potrzebna nikomu, choćbyśmy zdanie „abortion is a human right” powtórzyli jeszcze dziesięć tysięcy razy.

I wydawać by się mogło, że Amnesty zrozumiało swój błąd, bo wczoraj poinformowali, również kilka razy, że „Prawa dziecka muszą być chronione”. Niestety, istnieje poważna obawa, że chodzi o te dzieci, które podczas porodu magicznie stały się ludźmi i którym nie grozi eutanazja – zapewne również będąca prawem dziecka i człowieka.

Także mogą Cię zainteresować:

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.