Amnesty International jest organizacją seksistowską i rasistowską? Z pewnością są za zabijaniem nienarodzonych

Amnesty International jest organizacją, która miała walczyć o prawa człowieka. "Chcemy świata wolnego od dyskryminacji, gdzie podczas konfliktów zbrojnych ludzie są pod ochroną, a winni naruszeń praw człowieka są osądzeni." - można przeczytać na ich stronie. Przeczą więc samym sobie, walcząc również o prawo do zabijania nienarodzonych, a nawet twierdząc że w Polsce prawo aborcyjne jest "restrykcyjne".

Wolontariuszy Amnesty International można więc coraz częściej spotkać choćby na manifach oraz innych wiecach, gdzie walczą z prawem do życia. Na swojej stronie zaś ubolewają, że “Polska należy do krajów, które bardzo ograniczają dostęp do aborcji.” Niezadbana rysa na szkle będzie się powiększać. I tak okazuje się, że walka o prawo do zabijania nienarodzonych to niejedyne zachowanie ukazujące hipokryzję Amnesty. Padają bowiem bardzo poważne oskarżenia o rasizm, seksizm, publiczne upokarzanie pracowników i nękanie ich do tego stopnia, że dwie osoby popełniły samobójstwo.

Można bronić sytuacji, twierdząc że to jednostkowe przypadki, które dotknęły nadwrażliwe osoby. Jednak raport oraz inne badania przeprowadzone po samobójstwach wykazały, że negatywne zachowania są w Amnesty International na porządku dziennym. Sprawa zaszła tak daleko, że zarząd zaproponował, iż poda się do dymisji, biorąc przy okazji odpowiedzialność za “klimat napięcia i nieufności”. Za rzeź nienarodzonych odpowiedzialności nie wziął nikt z zarządu.

Dręczenie podwładnych w Amnesty International nie powinno być dla nikogo zaskakujące. Jeśli organizacja zezwala na rozrywanie nienarodzonych na strzępy lub zatruwanie ich pigułkami aborcyjnymi w ciele matki, nie ma sensu oczekiwać od niej litości dla innych.

Źródło: https://www.tvp.info/41494359/nekanie-rasizm-seksizm-w-amnesty-international-zarzad-gotow-podac-sie-do-dymisji

...

Więcej interesujących treści

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Atak feministek na biuro organizacji pro-life w Rzymie

W miniony weekend we Włoszech aktywiści radykalnej lewicy zmobilizowali tysiące kobiet do wyjścia na ulice i maszerowania „przeciwko przemocy”. Jeden z takich przemarszów zorganizowano w

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN