Szukaj
Close this search box.

Aktywista LGBT ma pracować w każdej warszawskiej szkole

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowki podpisał w tym tygodniu deklarację „Warszawska polityka miejska na rzecz społeczności LGBT+”. Jej współautorem jest stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. Postuluje ono m.in. legalizację "małżeństw" homoseksualnych. Deklaracja ma 12 punktów, wśród nich powołanie miejskiego centrum kultury LGBT i specjalne wsparcie dla klubów sportowych LGBT +. Najgorsze jest jednak to, że na celownik wzięto również dzieci w szkołach.

Deprawacyjna edukacja seksualna

Jednym z punktów jest wprowadzenie w każdej warszawskiej szkole zajęć z edukacji seksualnej według standardów WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Wielokrotnie na naszej stronie ostrzegaliśmy rodziców przed tymi lekcjami. Standardy WHO dla Europy napisane wspólnie z niemiecką Federalną Centralą ds. Edukacji Zdrowotnej (Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung) są wyjątkowo deprawacyjne, wręcz pedofilskie.

Według nich dzieci w wieku 4-6 mają uczyć się o czerpaniu przyjemności z masturbacji i podniecania się, w wieku 6-9 lat znać różne metody antykoncepcji, a 9-12 -latki powinny już uczyć się o pierwszych doświadczeniach seksualnych. Więcej na ten temat można się dowiedzieć na stronie stoppedofilii.pl

Homoseksualny „latarnik” w każdej szkole

Kolejnym punktem deklaracji jest uruchomienie programu „latarnik”, czyli zatrudnienie w każdej szkole osoby odpowiedzialnej za uczniów o odmiennej orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej. Jest to nic innego jak wpajanie dzieciom propagandy już od 7 roku życia. Maluchy nie są przecież w stanie same się przed nią obronić. Zamiast pozwolić im się normalnie uczyć i bawić będzie się je przedwcześnie seksualizować i pokazywać zaburzenia jako normę.

Rafał Trzaskowski zdecydowanie popiera postulaty homoseksualistów. A tego, że chcieliby oni drastycznie zmienić Warszawę nie ukrywają. Na ich stronie można przeczytać m.in., że chodzi o „radość i dumę (pride) z życia w tęczowym mieście, którym Warszawa była i będzie”. Właśnie dlatego zamierzają wchodzić do szkół.

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN