Aktywiści LGBT twierdzą, że Milo Mazurkiewicz jest ofiarą nietolerancji. Jaka jest prawda?

Aktywiści LGBT twierdzą, że Milo Mazurkiewicz jest ofiarą nietolerancji. Jaka jest prawda?

Media informują, że 23 letni aktywista LGBT Milo Mazurkiewicz popełnił samobójstwo skacząc z mostu. Działał w organizacji lobbystycznej Stonewall z Poznania, która odpowiada m.in. za organizację „parad równości” oraz „edukację” seksualną i „antydyskryminacyjną” w szkołach.

Jak wynika z relacji medialnych, Milo Mazurkiewicz miał poważne problemy psychiczne i trudności z odnalezieniem własnej tożsamości. Nadał sobie „neutralne płciowo” imię i uważał się za osobę transpłciową. Od kilku miesięcy pisał w mediach społecznościowych, że chce się zabić. Potrzebował pilnej, specjalistycznej pomocy, której niestety nie otrzymał.

Samobójstwa lgbt  

Udręka, którą przeżywał, to jeden z efektów zmasowanej propagandy LGBT skierowanej do polskich dzieci i młodzieży. Deprawatorzy i „edukatorzy” seksualni wmawiają młodemu pokoleniu Polaków, że płeć można sobie dowolnie zmieniać, w zależności od upodobań. Wpierają również, że istnieje niezliczona liczba „orientacji seksualnych”, w których można bez ograniczeń wybierać.  

Szczególnie narażone na te kłamstwa są młode osoby, borykające się z trudnościami osobistymi lub problemami rodzinnymi. Szukając autorytetów trafiają w sidła „edukatorów” seksualnych i aktywistów LGBT, którzy otaczają ich zainteresowaniem. Słyszą od nich, że zaburzenia psychiczne, które przeżywają, to nie choroba a po prostu inna „orientacja seksualna”. Że to coś całkowicie „normalnego”, czemu trzeba się poddać. A stąd już tylko krok do tragedii (jak w przypadku Milo Mazurkiewicz).  

Według badań Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej (zobacz), ponad 50% nastoletnich chłopców i prawie 30% dziewcząt, określających się jako „transpłciowi”, przyznaje się do próby samobójczej. Pokrywa się to z danymi Amerykańskiej instytucji rządowej CDC (Centrala Kontroli i Prewencji Chorób). Podaje ona, że nastolatki LGBT o wiele częściej podejmują próby samobójcze (zobacz).  

Co więcej, młodzi homoseksualiści i transpłciowcy o wiele częściej podejmują inne, niebezpieczne dla życia i zdrowia praktyki.   

Badania  

Lobby LGBT doskonale zna te dane. Jednak wmawia społeczeństwom, że samobójstwa oraz inne zachowania patologiczne wśród gejów, lesbijek i transpłciowych spowodowane są… homofobią, nietolerancją, nierównym traktowaniem i brakiem możliwości zawierania związków partnerskich oraz „małżeństw” homoseksualnych. Jest to całkowicie sprzeczne z faktami.  

W krajach od lat akceptujących homoseksualizm jako normę, i w których od dziesięcioleci prowadzona jest „antydyskryminacyjna edukacja seksualna”, liczba homoseksualnych samobójców jest nieproporcjonalnie wysoka. Co więcej, badania przeprowadzone w Danii pokazują, że homoseksualiści pozostający w związkach partnerskich popełniają samobójstwo ośmiokrotnie częściej (!) niż żonaci mężczyźni (zobacz).

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Zobacz także: