Szukaj
Close this search box.

Aktywiści LGBT twierdzą, że Milo Mazurkiewicz jest ofiarą nietolerancji. Jaka jest prawda?

Media informują, że 23 letni aktywista LGBT Milo Mazurkiewicz popełnił samobójstwo skacząc z mostu. Działał w organizacji lobbystycznej Stonewall z Poznania, która odpowiada m.in. za organizację „parad równości” oraz „edukację” seksualną i „antydyskryminacyjną” w szkołach.

Jak wynika z relacji medialnych, Milo Mazurkiewicz miał poważne problemy psychiczne i trudności z odnalezieniem własnej tożsamości. Nadał sobie „neutralne płciowo” imię i uważał się za osobę transpłciową. Od kilku miesięcy pisał w mediach społecznościowych, że chce się zabić. Potrzebował pilnej, specjalistycznej pomocy, której niestety nie otrzymał.

Samobójstwa lgbt  

Udręka, którą przeżywał, to jeden z efektów zmasowanej propagandy LGBT skierowanej do polskich dzieci i młodzieży. Deprawatorzy i „edukatorzy” seksualni wmawiają młodemu pokoleniu Polaków, że płeć można sobie dowolnie zmieniać, w zależności od upodobań. Wpierają również, że istnieje niezliczona liczba „orientacji seksualnych”, w których można bez ograniczeń wybierać.  

Szczególnie narażone na te kłamstwa są młode osoby, borykające się z trudnościami osobistymi lub problemami rodzinnymi. Szukając autorytetów trafiają w sidła „edukatorów” seksualnych i aktywistów LGBT, którzy otaczają ich zainteresowaniem. Słyszą od nich, że zaburzenia psychiczne, które przeżywają, to nie choroba a po prostu inna „orientacja seksualna”. Że to coś całkowicie „normalnego”, czemu trzeba się poddać. A stąd już tylko krok do tragedii (jak w przypadku Milo Mazurkiewicz).  

Według badań Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej (zobacz), ponad 50% nastoletnich chłopców i prawie 30% dziewcząt, określających się jako „transpłciowi”, przyznaje się do próby samobójczej. Pokrywa się to z danymi Amerykańskiej instytucji rządowej CDC (Centrala Kontroli i Prewencji Chorób). Podaje ona, że nastolatki LGBT o wiele częściej podejmują próby samobójcze (zobacz).  

Co więcej, młodzi homoseksualiści i transpłciowcy o wiele częściej podejmują inne, niebezpieczne dla życia i zdrowia praktyki.   

Badania  

Lobby LGBT doskonale zna te dane. Jednak wmawia społeczeństwom, że samobójstwa oraz inne zachowania patologiczne wśród gejów, lesbijek i transpłciowych spowodowane są… homofobią, nietolerancją, nierównym traktowaniem i brakiem możliwości zawierania związków partnerskich oraz „małżeństw” homoseksualnych. Jest to całkowicie sprzeczne z faktami.  

W krajach od lat akceptujących homoseksualizm jako normę, i w których od dziesięcioleci prowadzona jest „antydyskryminacyjna edukacja seksualna”, liczba homoseksualnych samobójców jest nieproporcjonalnie wysoka. Co więcej, badania przeprowadzone w Danii pokazują, że homoseksualiści pozostający w związkach partnerskich popełniają samobójstwo ośmiokrotnie częściej (!) niż żonaci mężczyźni (zobacz).

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN