Aborcjonistki wyzywały dziewczynę, zrywającą nielegalne plakaty z samochodu!

W piątek 25.05 o 11:50 dziewczyna zaalarmowała Fundację, że samochód pokazujący Warszawiakom prawdę o aborcji jest zaklejony papierem, na którym aborcjoniści wypisali hasła o "fanatyzmie". Nie swoim, a naszym, teoretycznym. Dziewczyna zaoferowała się również odkleić nienawistne i gorszące hasła

W piątek 25.05 o 11:50 dziewczyna zaalarmowała Fundację, że samochód pokazujący Warszawiakom prawdę o aborcji jest zaklejony papierem, na którym aborcjoniści wypisali hasła o “fanatyzmie”. Nie swoim, a naszym, teoretycznym.

Dziewczyna zaoferowała się również odkleić nienawistne i gorszące hasła. Kiedy jednak zaczęła to robić, napadły na nią osoby będące najprawdopodobniej pracownikami liceum im. K. Hoffmanowej na Hożej, o czym świadczył fakt, iż stamtąd wychodziły, a jedna z kobiet (co przykre, z krzyżykiem na szyi), miała na sobie koszulkę z napisem “Hoffmanowa”. Ta sama kobieta, według dziewczyny zrywającej plakat, życzyła jej gwałtu. Na filmie zaś słychać: “Czy Pani jest poważna?” i tłumaczenie własnych haseł dziećmi. “Dzieci” mają 16-19 lat i według pań, mogą czytać wulgaryzmy, zabrania się im jednak widzieć prawdę o aborcji.

Niestety, aborcjonistki z ponownym wywieszeniem plakatów musiały poczekać do godziny 13:30. Wtedy bowiem dostaliśmy komunikat od innej osoby, że “pani w czarnych włosach” ponownie zakleja bezprawnie samochód, niszcząc tym samym czyjąś własność.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN