Szukaj
Close this search box.

Aborcjonistki wyzywały dziewczynę, zrywającą nielegalne plakaty z samochodu!

W piątek 25.05 o 11:50 dziewczyna zaalarmowała Fundację, że samochód pokazujący Warszawiakom prawdę o aborcji jest zaklejony papierem, na którym aborcjoniści wypisali hasła o "fanatyzmie". Nie swoim, a naszym, teoretycznym. Dziewczyna zaoferowała się również odkleić nienawistne i gorszące hasła

W piątek 25.05 o 11:50 dziewczyna zaalarmowała Fundację, że samochód pokazujący Warszawiakom prawdę o aborcji jest zaklejony papierem, na którym aborcjoniści wypisali hasła o „fanatyzmie”. Nie swoim, a naszym, teoretycznym.

Dziewczyna zaoferowała się również odkleić nienawistne i gorszące hasła. Kiedy jednak zaczęła to robić, napadły na nią osoby będące najprawdopodobniej pracownikami liceum im. K. Hoffmanowej na Hożej, o czym świadczył fakt, iż stamtąd wychodziły, a jedna z kobiet (co przykre, z krzyżykiem na szyi), miała na sobie koszulkę z napisem „Hoffmanowa”. Ta sama kobieta, według dziewczyny zrywającej plakat, życzyła jej gwałtu. Na filmie zaś słychać: „Czy Pani jest poważna?” i tłumaczenie własnych haseł dziećmi. „Dzieci” mają 16-19 lat i według pań, mogą czytać wulgaryzmy, zabrania się im jednak widzieć prawdę o aborcji.

Niestety, aborcjonistki z ponownym wywieszeniem plakatów musiały poczekać do godziny 13:30. Wtedy bowiem dostaliśmy komunikat od innej osoby, że „pani w czarnych włosach” ponownie zakleja bezprawnie samochód, niszcząc tym samym czyjąś własność.

 

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN