Szukaj
Close this search box.

36-letni nauczyciel molestował chłopca. Potem chciał zabić ofiarę i jej matkę.

Służby uznały zgłoszenie za bezpodstawne i Taylor pracował jeszcze przez trzy lata jako nauczyciel w innej szkole. Dopiero w 2018 roku po kolejnych zgłoszeniach rodziny ofiary, pedofila aresztowano.

36-letni nauczyciel Deonte Taylor ze stanu Missouri molestował seksualnie 7-latka. Jednak aresztowany został dopiero po trzech latach. Aby zapobiec zeznaniom chłopca i jego matki, siedząc w areszcie zaplanował ich morderstwo. Pomagał mu w tym jego 66-letni partner życiowy.

Sprawa zaczęła się w 2015 roku, kiedy Taylor pracując jeszcze jako pomocnik nauczycielski w szkole podstawowej zabierał chłopca z lekcji, aby molestować go w innej sali. Rodzina dziecka powiadomiła o tym dyrekcję, a ta zwolniła go i powiadomiła policję.

Jednak służby uznały zgłoszenie za bezpodstawne i nauczyciel pracował jeszcze przez trzy lata w innej szkole. Dopiero w 2018 roku po kolejnych zgłoszeniach rodziny ofiary, sprawcę aresztowano.

Płatny zabójca” doniósł na swoich zleceniodawców

Kiedy homoseksualista pedofil przebywał już w areszcie, postanowił uniemożliwić chłopcu i jego matce zeznawanie przeciwko niemu. Z pomocą swojego partnera życiowego, 66-letniego Michaela Johnsona, wynajęli trzeciego mężczyznę, aby ich zamordować. Do tego jednak nie doszło, ponieważ ten poszedł na policję i doniósł o planach mężczyzn. Obecnie zarówno Taylor jak i Johnson przebywają za kratami.

Istnieją badania które wyraźnie wykazują nadreprezentację pedofili wśród homoseksualistów (link pod tekstem). Widać również, że to właśnie środowiska LGBT forsują edukację seksualną według jawnie pro-pedofilskich standardów WHO. Tak jest między innymi w Warszawie, gdzie jeden z punktów karty LGBT+ dotyczy właśnie deprawacyjnych zajęć dla uczniów. W programie takich lekcji jest m.in. nauka wyrażania zgody na seks i określenie dotyku, który jest dla dzieci przyjemny. Tak „wyedukowani” uczniowie stają się o wiele łatwiejszym łupem dla pedofili

Niektórzy zwyrodnialcy wybierają także zawód nauczyciela lub podobny, aby móc łatwiej molestować dzieci. Niedawno informowaliśmy o logopedzie, który przez lata wykorzystywał chłopców i nagrywał pornografię dziecięcą w salach przedszkola, gdzie pracował (link do artykułu).

źródło: https://people.com/crime/school-employee-allegedly-sexually-abused-boy-hired-man-to-kill-child/
www.stronazycia.pl/homoseksualizm-a-pedofilia-zobacz-rzetelne-informacje/

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN