Logopeda-homoseksualista przez lata wykorzystywał chłopców z przedszkola

W niemieckim mieście Wurzburg (Bawaria) wyszła na jaw pedofilia w jednym z przedszkoli. Pracujący tam logopeda, będący homoseksualistą, przez wiele lat wykorzystywał kilkuletnich chłopców i nagrywał dziecięcą pornografię m.in. w salach placówki.

37-letni mężczyzna przebywa w tej chwili w areszcie. Służby starają się zidentyfikować wszystkie ofiary i inne miejsca, w których filmy były nagrywane. Jak mówi adwokat logopedy, poszedł on na współpracę z organami ścigania i przekazał śledczym listę miejsc i chłopców, którą policja teraz weryfikuje.

Filmy były przekazywane innym zwyrodnialcom w tak zwanym darknecie. Pedofil nagrał i udostępnił wiele terabajtów plików.

W marcu zatrzymany został również partner logopedy, który jest wicedyrektorem tego przedszkola. Śledztwo nie potwierdziło jednak podejrzeń i mężczyzna przebywa obecnie na wolności.

To nie jedyny głośny przypadek molestowania dzieci przez homoseksualistów. O innych można przeczytać w poradniku fundacji Pro-Prawo do Życia pod tytułem „Jak powstrzymać pedofila” na stronie stoppedofilii.pl

Źródła:
https://www.pch24.pl/…pedofilie,67468,i.html
https://www.sueddeutsche.de/…kita-1.4404070
https://www.tvp.info/42154672/…chlopcow

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN