Szukaj
Close this search box.

Życzenia na Dzień Matki od … koncernu aborcyjnego

Planned Parenthood, koncern aborcyjny o przychodach blisko półtora miliarda dolarów, mający na swoim koncie zabójstwa blisko 320 tysięcy dzieci rocznie postanowił złożyć kobietom życzenia z okazji obchodzonego 13 maja w USA Dnia Matki.

Planned Parenthood, koncern aborcyjny o przychodach blisko półtora miliarda dolarów, mający na swoim koncie zabójstwa blisko 320 tysięcy dzieci rocznie postanowił złożyć kobietom życzenia z okazji obchodzonego 13 maja w USA Dnia Matki.

„Planned Parenthood jest dumny mogąc uczcić matki w USA i na całym świecie. Jesteśmy oddani walce o świat, w którym wszystkie matki mogłyby żyć w zdrowiu i wychowywać swoje dzieci w pokoju.” – głosi surrealistyczny post opublikowany w niedzielę w społecznościowych mediach.

Jedna z największych fabryk śmierci, nakierunkowana na zabijanie najmłodszych świętuje macierzyństwo, którego pozbawiła rzesze kobiet. Z jednej strony życzy im zdrowia jednocześnie przyprawiając je o cierpienia i choroby zarówno fizyczne jak i psychiczne, z drugiej życzy dzieciom pokoju. Czy tym pokojem ma być rozrywanie dzieci na strzępy, wstrzykiwanie im do serca trucizny czy też wywoływanie przedwczesnego porodu, po którym umierają dusząc się w męczarniach?

Wszystko to pachnie zgnilizną przeżartego człowieczeństwa ludzi pracujących dla tego koncernu. Ludzi którzy już na samym początku przestali odróżniać dobro od zła, bo mordowanie niewinnych dzieci jest jedną z największych zbrodni, jakie ten świat kiedykolwiek poznał.

W Polsce aborterzy ukrywają się wciąż pod maską tytułów doktorskich czy nawet profesorskich; często okrzykuje się ich mianem „profesjonalistów”. Ich dusze toczy jednak ta sama gangrena i co jakiś czas ta zgnilizna wychodzi na światło dzienne. Czy to gdy mówią publicznie, że dobrze jest nie ratować dziecka żywo urodzonego w trakcie aborcji czy to wówczas gdy nazywają zabicie czyjegoś dziecka „pomocą”. Problem w tym, że nieleczony rozkład duszy postępuje, powodując coraz większe żniwo śmierci. Co roku aborterzy mordują więcej dzieci w Polsce Jeśli ich nie zatrzymamy, liczbę ofiar będziemy liczyli w dziesiątkach, a później setkach tysięcy.

Żródło: http://www.lifenews.com/2018/05/14/planned-parenthood-celebrates-mothers-day-even-as-it-kills-their-babies-in-abortions/

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN