Życiu – TAK!

W niedzielę 7 czerwca swojego poparcia dla ratowania nienarodzonych dzieci i prawnej ochrony życia ludzkiego mogli udzielić między innymi mieszkańcy parafii pw. św. Jadwigi w Rzeszowie (jest to Kościół Akademicki).

W Podkarpackich kościołach trwają zbiórki podpisów pod inicjatywą ustawodawczą STOP ABORCJI.
W niedzielę 7 czerwca swojego poparcia dla ratowania nienarodzonych dzieci i prawnej ochrony życia ludzkiego mogli udzielić między innymi mieszkańcy parafii pw. św. Jadwigi w Rzeszowie (jest to Kościół Akademicki). Zbiórka podpisów została zorganizowana przez wolontariuszy Fundacji Pro-prawo do życia i parafialnej Adopcji Dziecka Poczętego. Dzięki tej inicjatywie kilkaset osób mogło złożyć swój podpis pod projektem ustawy.
W niedzielę 14 czerwca taka zbiórka zostanie przeprowadzona w parafii pw. Opatrzności Bożej w Rzeszowie (osiedle Nowe Miasto). Nasi wolontariusze będą czekali na Państwa po każdej Mszy Św.
Zapraszamy wszystkich!

Poprzyj obywatelski projekt ustawy, ocal dziecko przed aborcją!

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Przemysław Sycz – rzeszowska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN