Szukaj
Close this search box.

Zwycięstwo nad śmiercią nadchodzi!

Chrystus Zmartwychwstał! – tymi słowami wielu z nas będzie się dziś witać. Zwycięzca Śmierci pokonał wszelkie zło. Dla nas jest to obietnica, że również złu zabijania dzieci zostanie położony kres. Wielu z Was walczy aktywnie w obronie dzieci, niektórzy na razie tylko kibicują,

Chrystus Zmartwychwstał! – tymi słowami wielu z nas będzie się dziś witać. Zwycięzca Śmierci pokonał wszelkie zło. Dla nas jest to obietnica, że również złu zabijania dzieci zostanie położony kres.

Wielu z Was walczy aktywnie w obronie dzieci, niektórzy na razie tylko kibicują, lecz już wkrótce również dołączą do armii życia. Pojawiają się chwile zwątpienia, choć prześladowania i szykany raczej umacniają w walce i mnożą nasze szeregi.

Niemniej jednak, dziś jest dzień, w którym możemy świętować pewność zwycięstwa! Gdy nadejdzie pełnia czasu Zwycięzca Śmierci przyjdzie ponownie i zniszczy wszelką śmierć. Obyśmy w tym zwycięstwie mieli swój współudział!

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN