Zwycięstwo nad śmiercią nadchodzi!

Chrystus Zmartwychwstał! – tymi słowami wielu z nas będzie się dziś witać. Zwycięzca Śmierci pokonał wszelkie zło. Dla nas jest to obietnica, że również złu zabijania dzieci zostanie położony kres. Wielu z Was walczy aktywnie w obronie dzieci, niektórzy na razie tylko kibicują,

Chrystus Zmartwychwstał! – tymi słowami wielu z nas będzie się dziś witać. Zwycięzca Śmierci pokonał wszelkie zło. Dla nas jest to obietnica, że również złu zabijania dzieci zostanie położony kres.

Wielu z Was walczy aktywnie w obronie dzieci, niektórzy na razie tylko kibicują, lecz już wkrótce również dołączą do armii życia. Pojawiają się chwile zwątpienia, choć prześladowania i szykany raczej umacniają w walce i mnożą nasze szeregi.

Niemniej jednak, dziś jest dzień, w którym możemy świętować pewność zwycięstwa! Gdy nadejdzie pełnia czasu Zwycięzca Śmierci przyjdzie ponownie i zniszczy wszelką śmierć. Obyśmy w tym zwycięstwie mieli swój współudział!

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN