Zwierzęta chronimy przed zabójstwem, dzieci traktujemy jak odpadki medyczne

Zwierzęta chronimy przed zabójstwem, dzieci traktujemy jak odpadki medyczne

Odciętą głowę psa znaleziono w niedzielę w Poznaniu. Jak donoszą media: „Policja poszukuje sprawcy tego bestialskiego zabójstwa”. We wtorek sprawa trafiła już do prokuratury. W tym samym czasie zabijanych jest w Polsce troje dzieci dziennie.

Odciętą głowę psa znaleziono w niedzielę w Poznaniu. Jak donoszą media: „Policja poszukuje sprawcy tego bestialskiego zabójstwa”. We wtorek sprawa trafiła już do prokuratury.

W tym samym czasie zabijanych jest w Polsce troje dzieci dziennie. Jednym obcinają głowy, inne duszą się po przedwcześnie wywołanym porodzie, niczym torturowani podtapianiem przestępcy. Nawet gdyby odnaleziono ich ciała bądź ich części, jeśli policja będzie wiedzieć że pochodzą z tzw. „legalnych” aborcji to nie zajmie się taką sprawą, media nie nazwą tych wydarzeń „bestialskim zabójstwem”, a prokuratura rozłoży bezradnie ręce.

Żyjemy bowiem w kraju w którym zabicie psa mobilizuje różne służby. Wiele zaś dzieci gdyby mogło, paradoksalnie dążyłoby do statusu zwierzęcia, bo przynajmniej wówczas przysługiwałaby im jakaś ochrona. Póki co są bowiem traktowane gorzej niż zwierzęta, bo przysługuje im raczej status odpadków medycznych niż człowieka.

[author] [author_image timthumb=’on']https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Także mogą Cię zainteresować: