Zniszczono szybę w samochodzie stojącym pod krakowskim szpitalem!

"W szpital im. G. Narutowicza w Krakowie w 2018 roku aborterzy legalnie zabili 43 dzieci" - głosi napis na samochodzie, który zaparkowaliśmy pod szpitalem. Dzięki niemu mogliśmy pokazywać zarówno pacjentom, jak i pracującemu personelowi prawdę o aborcji. Wiemy, że nie pozostała ona bez echa i wywołała liczne dyskusje w budynku szpitala.

Wczoraj okazało się, że w samochodzie została wybita przednia szyba. Na parkingu leżał jeszcze kawałek kostki brukowej, którą sprawca rzucił w szybę. Jak widać, aborcjoniści nie przebierają w środkach i chętnie wybierają również te, które mają na celu uszkodzenie czyjegoś mienia, a nawet narażenie życia lub zdrowia człowieka. Jeśli ktoś widział zdarzenie albo wie coś, co może doprowadzić do ukarania wandala, prosimy o informację.

Zwracamy się również z prośbą o pomoc finansową: https://stronazycia.pl/fundacja/pomagam/

Wymiana szyby w samochodzie to koszt ok. 350 złotych. Dzięki Tobie możemy szybko naprawić samochód i doprowadzić go do stanu używalności.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN