Zniszczono bilbordy i samochód antypigułkowy fundacji

We Wrocławiu doszło do kolejnych ataków na plakaty fundacji Pro-Prawo do Życia. Pomazany farbą został dwustronny bilbord informujący o seksedukacji i aborcjach pigułkowych, natomiast w samochodzie informującym o działaniu mafii aborcyjnej pocięto plandeki i pomazano go fekaliami.

Do ataków doszło w nocy z wtorku na środę. Bilbordy zaatakowane bombami z farbą zostaną wyczyszczone, a samochód naprawiony i w dalszym ciągu będą informować mieszkańców o barbarzyństwie procederu aborcji. To niejedyny atak na banery fundacji Pro-Prawo do Życia w ostatnim czasie. Dwa bilbordy zniszczono również pod Poznaniem i pod Opolem.

Furia aborcjonistów pokazuje, że plakaty skutecznie uświadamiają mieszkańców miast czym jest aborcja. Zwolennicy tego procederu dalej chcieliby opowiadać wszystkim, że sprawa dotyczy „zwykłego zabiegu”, „praw kobiet” czy „wyboru”. Plakaty przedstawiające ofiary wytrącają im te kłamliwe argumenty z ręki i pokazują, czym aborcja jest w rzeczywistości.

Wszystkich, którzy sprzeciwiają się zabijaniu nienarodzonych dzieci zachęcamy do włączenia się w akcje antyaborcyjne fundacji oraz zamówienia bezpłatnego przewodnika „Jak rozmawiać o aborcji”, w którym opisana jest między innymi skala działania przestępców aborcyjnych w Polsce. https://stronazycia.pl/stop-aborcji/przewodnik/

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN