Szukaj
Close this search box.

Zniszczona wystawa w Świdniku – kto nienawidzi prawdy?

Świdnicka wystawa antyaborcyjna została we wtorek przewrócona, a plakaty podarte. Świadkowie mówią o trzech sprawcach, którzy dopuścili się jawnego zniszczenia wystawy.

Świdnicka wystawa antyaborcyjna została we wtorek przewrócona, a plakaty podarte. Świadkowie mówią o trzech sprawcach, którzy dopuścili się jawnego zniszczenia wystawy. Świdniczanie mają okazję przekonać się o „rządach silniejszego” w państwie – i mieście, które mówi o sprawiedliwości i demokracji. Do czego jeszcze posuną się środowiska chcące legalizacji aborcji i tym podobnych zbrodni, jeśli ich żądania nie zostaną spełnione?

Najpierw były ataki słowne – teraz wystawa „Wybierz życie” została zniszczona. Kilka dni temu pisaliśmy o aktywności radnego Osiny i jego publicznej nagonce co do wystawy. Groźby i przemoc – to narzędzia, którymi posługują się zwolennicy aborcji i społecznej cenzury.

Zniszczenie zostało zgłoszone na policję, trwają poszukiwania sprawców. Po możliwych naprawach plakatów, wystawa ponownie stanęła na placu w centrum miasta.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Magdalena-Łońska.jpg[/author_image] [author_info]Magdalena Łońska – lubelski koordynator Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Zdjęcie: Arkadiusz Pszeniczka

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN