Zniszczona wystawa w Świdniku – kto nienawidzi prawdy?

Świdnicka wystawa antyaborcyjna została we wtorek przewrócona, a plakaty podarte. Świadkowie mówią o trzech sprawcach, którzy dopuścili się jawnego zniszczenia wystawy.

Świdnicka wystawa antyaborcyjna została we wtorek przewrócona, a plakaty podarte. Świadkowie mówią o trzech sprawcach, którzy dopuścili się jawnego zniszczenia wystawy. Świdniczanie mają okazję przekonać się o “rządach silniejszego” w państwie – i mieście, które mówi o sprawiedliwości i demokracji. Do czego jeszcze posuną się środowiska chcące legalizacji aborcji i tym podobnych zbrodni, jeśli ich żądania nie zostaną spełnione?

Najpierw były ataki słowne – teraz wystawa „Wybierz życie” została zniszczona. Kilka dni temu pisaliśmy o aktywności radnego Osiny i jego publicznej nagonce co do wystawy. Groźby i przemoc – to narzędzia, którymi posługują się zwolennicy aborcji i społecznej cenzury.

Zniszczenie zostało zgłoszone na policję, trwają poszukiwania sprawców. Po możliwych naprawach plakatów, wystawa ponownie stanęła na placu w centrum miasta.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Magdalena-Łońska.jpg[/author_image] [author_info]Magdalena Łońska – lubelski koordynator Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Zdjęcie: Arkadiusz Pszeniczka

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN