Znaleziono martwe dziecko w kanalizacji. Przestępcy aborcyjni boją się śledztwa

Po raz kolejny media informują o znalezieniu martwego dziecka w wieku płodowym w kanalizacji. Tym razem do makabrycznego odkrycia doszło w Ząbkowicach Śląskich na Dolnym Śląsku. Policja i prokuratura szukają matki oraz świadków i czekają na wyniki sekcji zwłok. Aborcyjny killing team protestuje.

Dlaczego przestępcy aborcyjni zabierają głos w tej sprawie? Ponieważ mogą obawiać się konsekwencji i zeznań kobiety, która mogła spłukać swoje martwe, nienarodzone dziecko w toalecie. Bardzo możliwe, że zamówiła ona tabletki właśnie za pośrednictwem aborcyjnego killing teamu. Możliwe również, że zastosowała się do ich porad, co zrobić ze zwłokami dziecka po późnej aborcji pigułkowej.

„Płód można zakopać w ogródku, wyrzucić do śmieci lub spuścić w toalecie”

Na stronie tzw. aborcyjnego killing teamu można bowiem znaleźć makabryczny poradnik o tym, co należy zrobić z ciałem dziecka zabitego tabletkami aborcyjnymi. Poniżej wypisaliśmy kilka fragmentów:

Może zdarzyć się tak, że płodu nie da się spuścić w toalecie. Każda osoba, w zależności od wysokości własnej ciąży, może starać się ocenić, czy to się da zrobić, czy nie.

Wyrzucenie szczątków do śmietnika także jest możliwe. Warto jednak zadbać o to, aby były szczelnie opakowane tak, aby przy wywozie śmieci nic nie wzbudziło podejrzeń osób je wywożących. Szczelne zapakowanie ogranicza także ryzyko rozkopania przez zwierzęta w przypadku decyzji o zakopaniu płodu. (…) Jeśli decydujemy się wyrzucić płód do śmietnika warto zadbać o to, aby w worku nie było dużo krwi.

Zakopanie płodu to nie tylko skuteczne i bezpieczne ukrycie faktu aborcji przed osobami trzecimi i zminimalizowanie ryzyka zainteresowania organów ścigania (…). Jeśli podejmiemy decyzję o zakopaniu płodu warto wcześniej się do tego przygotować – przed rozpoczęciem poronienia wykopać dość głęboki dół w wybranym miejscu. Warto też wcześniej zastanowić się, gdzie to miejsce ma się znajdować – czy mamy np. własny ogród, czy też musimy wybrać się gdzieś dalej”.

Pomóż powstrzymać przestępców aborcyjnych!

Nie ma wątpliwości, że dopóki przestępcy aborcyjni będą pozostawać bezkarni, takie nagłówki w mediach będą się powtarzać regularnie. Ponieważ służby są bezczynne, fundacja Pro-Prawo do Życia zbiera podpisy pod inicjatywą ustawodawczą „Stop aborcji”, która ma zakończyć proceder nielegalnego handlu pigułkami i pomocnictwa w aborcjach. Na zebranie 100 tys. podpisów nie zostało dużo czasu, dlatego zachęcamy do zbierania podpisów wśród znajomych i w swoich parafiach. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie https://stronazycia.pl/stop-aborcji/inicjatywa-2021/

Źródło: https://stronazycia.pl/przestepcy-aborcyjni-radza/

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN