Szukaj
Close this search box.

Dlaczego tzw. „zmiana płci” jest bardzo groźna dla kobiet?

Tzw. „zmiana płci” to nie tylko część ideologii gender, która szkodzi na przykład dzieciom okaleczanym hormonami lub amputacjami. Ofiarami transseksualizmu mogą być także kobiety.

Mężczyzna z hiszpańskiego Alicante, żeby uniknąć odpowiedzialności karnej za znęcanie się nad swoją byłą żoną i matką swojego dziecka, postanowił zarejestrować się w urzędzie jako kobieta. Wpadł na taki pomysł, ponieważ na początku marca w Hiszpanii weszło nowe prawo, które ma chronić kobiety przez przemocą, ale właśnie przede wszystkim ze strony mężczyzn. Dlatego Hiszpan zmienił płeć, aby nowe przepisy go nie obejmowały. Prokurator ” w Alicante zwrócił się do Sądu Najwyższego o wskazanie sposobu postępowania w tej sprawie.

Gwałciciel „zmienił płeć”, żeby odsiadywać karę w kobiecym więzieniu

Tzw. „zmianę płci” próbował wykorzystać również gwałciciel ze Szkocji Adam Graham, który rok po rozpoczęciu procesu w sądzie postanowił zmienić imię na Isla Bryson. Początkowo nawet trafił do kobiecego więzienia, jednak później przeniesiono go już do męskiej placówki. Natomiast długo trwała dyskusja, gdzie powinien przebywać. Pokazuje to, jak wiele osób daje się nabrać przebiegłym przestępcom, chcącym wykorzystać obłęd ideologii gender do swoich celów.

Dużo mniej niebezpieczną, ale również szkodliwą formą dyskryminacji jest tzw. „zmiana płci” przez mężczyzn w sporcie. W mediach głośno było o pływaku, biegaczu, zawodniku mieszanych sztuk walki i siatkarzu, którzy nie osiągali sukcesów w męskim sporcie i zdecydowali się rywalizować z kobietami.

Pokazuje to, że w przyszłości kobiety mogą być narażone na wiele podobnych przypadków. Feministki, które w teorii powinny bronić kobiet, w większości przypadków milczą. Ciekawe dlaczego?

Źródła:
https://www.polsatnews.pl/…
https://www.polsatnews.pl/…

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN