Zmarł ks. prałat Tadeusz Biały – organizator wielu wystaw antyaborcyjnych

W czwartek, 5 listopada w godzinach porannych nieoczekiwanie zmarł ks. prałat Tadeusz Biały. Duszpasterz młodzieży Archidiecezji Przemyskiej. Miał 67 lat. Zawsze gorąco zaangażowany w posługę, pełen energii, z ogromną troską i miłością wobec młodych ludzi.

Dzięki wsparciu księdza Tadeusza udało się zorganizować 13 wystaw antyaborcyjnych w czasie Spotkań Młodych Archidiecezji Przemyskiej. W ten sposób prawda o aborcji skutecznie dotarła do tysięcy młodych ludzi.

Prosimy o modlitwę za duszę księdza Tadeusza.

W czasie ostatniego ze spotkań nagrywaliśmy wywiad z jego uczestnikami, pytając o ocenę ekspozycji. Gorąco zachęcamy do obejrzenia tego materiału.

Uważasz, że to ważne? Udostępnij znajomym:

Więcej interesujących treści

Napad na uczestników różańca w Elblągu!

Po co mamy dzieci?

Podwójne morderstwo za odmowę aborcji

Będzie zawiadomienie do prokuratury w sprawie aborcji jednego z bliźniąt

Stan New Jersey chce zagładzać pacjentów z demencją

Co to jest ta selektywna aborcja?

Wesprzyj działania Fundacji!

Możemy dalej działac tylko dzięki pomocy ludzi dobrej woli. Liczymy na Ciebie. Każda złotówka, która trafia do naszej Fundacji jest wykorzystywana na walkę z cywilizacją śmierci. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas chociaż drobnym datkiem!

. PLN
. PLN

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro – Prawo do życia,
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22,
05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych:
IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Wesprzyj nasze akcje: