Szukaj
Close this search box.

Złodzieje dzieci – niedługo zmiana płci bez zgody rodziców

Niemiecki rząd przygotował projekt ustawy, który przewiduje, że już 14-letnie dzieci będą mogły samodzielnie składać wniosek do sądu o stwierdzenie u nich płci innej niż biologicznej. Rodzice nie będą mieli nic do powiedzenia.

Dzieci w Niemczech od przedszkola są uczone na lekcjach seksedukacji o tym, że płeć jest jedynie konceptem kulturowym, wobec czego można ją sobie dowolnie zmieniać (nie trzeba się też ograniczać tylko do dwóch płci). Jeżeli rodzice przeciwko temu protestują, to sprzeciwiają się możliwości samostanowienia dzieci o sobie i mogą ponieść konsekwencje. Jeżeli nowe prawo wejdzie w życie, rodzice nie będą mieli prawie żadnych narzędzi przeciwko deprawatorom.

Co ciekawe, współautorem projektu jest ministerstwo spraw wewnętrznych, którym kieruje były premier Bawarii Horst Seehofer, czyli szef teoretycznie konserwatywnej partii CSU (bawarski odpowiednik CDU).

Ekspertyzę może wydać działacz LGBT

Według nowego prawa młodzież będzie mogła zgłosić wniosek o zmianę płci niezależnie od swoich cech fizycznych, liczyć ma się jedynie własne odczucie. Ma ono wprawdzie zostać potwierdzone ekspertyzą zleconą przez sąd, ale nie musi wydawać jej lekarz, ani psycholog, a jedynie osoba, która z „racji swojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego jest wystarczająco dobrze zaznajomiona ze specyfiką transpłciowości”. Oznacza to, że taką opinię będzie mógł przedłożyć np. „ekspert” zatrudniony przez organizację LGBT.

Ministerstwo ds. rodziny promuje blokery hormonów wśród dzieci

To nie pierwszy atak niemieckiego rządu na rodziny. Wcześniej niemieckie ministerstwo ds. rodziny uruchomiło portal dla dzieci i młodzieży o nazwie „tęczowy portal”. Znajdują się tam między innymi pytania i odpowiedzi dot. zmiany płci. Poniżej wypisaliśmy kilka z nich:

Czy będę prawdziwym chłopcem lub dziewczyną dopiero wtedy, kiedy dokonam zmiany mojego ciała?
Nie. Liczy się też to, jak sam siebie odczuwasz lub co o sobie mówisz.

Czy muszę być chłopcem lub dziewczyną?
Nie. Wielu ludzi ma inną płeć niż mężczyzna lub kobieta. Inni z kolei uważają płeć za coś nieważnego.

Jak mogę dopasować moje ciało do mojego odczucia?
Za pomocą „blokerów hormonalnych” można zapobiec temu, żeby ciało zmieniało się w kierunku, którego się nie chce. W ten sposób zyska się najpierw przerwę na oddech, żeby upewnić się co do swojej drogi.

Projekt dot. sądowej zmiany płci jest zatem kontynuacją dotychczasowych działań. W Polsce organizacje LGBT dążą do tego samego. Jak widać nie ma granicy, po której zatrzymaliby się w swoich deprawacyjnych planach.

Źródła:
https://www.citizengo.org/…stoppen
https://stronazycia.pl/…-eksperci/

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN