Szukaj
Close this search box.

Zenon Reszka boi się pytań o wystawę antyaborcyjną – relacja z pikiety w Błoniu

DSC 0184Pikieta zaczęła się o 17.30 i trwała prawie godzinę. Odbyła się przed wejściem do Centrum Kultury w Błoniu, w którym to burmistrz Błonia Zenon Reszka miał ostatnie spotkanie przedwyborcze.

DSC 0184Pikieta zaczęła się o 17.30 i trwała prawie godzinę. Odbyła się przed wejściem do Centrum Kultury w Błoniu, w którym to burmistrz Błonia Zenon Reszka miał ostatnie spotkanie przedwyborcze. Na pikiecie był obecny Mariusz Dzierżawski. Reszka niestety nie przechodził obok pikietujących – był już wcześniej w środku budynku lub wszedł tylnym wejściem. W czasie spotkania z wyborcami Mariusz Dzierżawski pytał Reszkę, dlaczego bezprawnie zlikwidował wystawę antyaborcyjną znajdującą się nie na jego terenie. Reszka zaczął się wykręcać, że ludzie alarmowali i że tak w ogóle to fundacja nie miała pozwolenia na jej ustawianie. Dzierżawski próbował wejść w polemikę, ale było to trudne ponieważ to burmistrz miał mikrofon. Ostatecznie Mariusz Dzierżawski zdecydował się opuścić salę i wychodząc powiedział głośno, że burmistrz teraz kłamie i że jest kłamcą.

Dlaczego Zenon Reszka nie pozwala pokazywać prawdy o aborcji? Dlaczego na pytania o likwidację wystawy „Wybierz życie” odpowiada agresją? Oczekujemy odpowiedzi i zapowiadamy kolejne pikiety w Błoniu i okolicach.

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN