Szukaj
Close this search box.

„Zdrovve love” to skrajna deprawacja – zobacz cytaty z gdańskiego programu

Niedawno do mediów przedostały się fragmenty programu z tzw. seksedukacji „zdrovve love”, który wdrożono w kilku gdańskich szkołach. To, czego mają się uczyć nastolatki, jest szokujące.

Dziewczynki uczy się, jak ubierać prezerwatywy na drewnianego fallusa, a dzieciom mówi się, że połykanie nasienia nie jest niczym zdrożnym”. Czytamy w artykule „Onetu”. Co mówią o tym sami organizatorzy?

To wszystko prawda. Takie treści padają na lekcjach. Ale to nie są treści z kosmosu. Młodzież się nas o to pyta. To nie są nasze poglądy, przekazujemy wiedzę.” – mówi odpowiedzialna za projekt Anna Michalska.

Fragment zacytowany przez „Onet” w żadnym przypadku nie jest wyjątkiem, a dzieci są narażone na więcej niebezpiecznych treści.

Możesz zmienić płeć, mieć kilku partnerów i być może nawet nie wiesz, że jesteś homoseksualny

W materiałach znajduje się nachalna promocja zachowań homoseksualnych, transseksualizmu, antykoncepcji, masturbacji, a nawet posiadania kilku partnerów równocześnie. Poniżej wypisaliśmy kilka cytatów:

Istnieją przeróżne sposoby masturbacji, poszczególne osoby mogą stosować niepowtarzane techniki lub przedmioty.
Heteronormatywność to domyślne przekonanie o tym, że ludzie i my sami jesteśmy heteroseksualni, do momentu aż nie okaże się, że jest inaczej.
Heteronormatywność wynika ze społecznych oczekiwań, utrwalanych w procesie wychowania, np. małym dziewczynkom mówi się, że jak dorosną to wyjdą za mąż. Tymczasem dziewczynka może okazać się lesbijką”.
Jeżeli jesteś osobą LGBT, to masz prawo nią być i tworzyć takie relacje intymne, jakie będą dla Ciebie i Twojego partnera, partnerki lub partnerów satysfakcjonujące”.

Władze Gdańska i organizatorzy programu przyznają, że opiera się on na standardach edukacji seksualnej WHO, przed którymi od dawna ostrzega fundacja Pro-Prawo do Życia. W sejmie w dalszym ciągu czeka na uchwalenie projekt „Stop pedofilii”, który może skutecznie ochronić dzieci przed dewiacyjnymi treściami.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN