Szukaj
Close this search box.

Zderzenie z prawdą – druga pikieta w Ustroniu

Już po raz drugi komórka ustrońska Fundacji Pro-prawo do życia zorganizowała pikietę ze zbiórką podpisów pod projektem ustawy „Stop Aborcji”. W trakcie pikiety udało się zebrać 24 podpisy. Komórka ustrońska dziękuje oddziałowi bielsko-żywieckiemu za wsparcie w akcji. Wspólnymi siłami udało się zebrać 24 podpisy, a przede wszystkim zapoznać Ustronian z prawdą o aborcji. Kolejne akcje już niebawem.

Już po raz drugi komórka ustrońska Fundacji Pro-prawo do życia zorganizowała pikietę ze zbiórką podpisów pod projektem ustawy „Stop Aborcji”.

Osoby popierające zabijanie dzieci miały okazję zderzyć się z rzeczywistością. – Proszę państwa, to co pokazujecie, to propaganda. To jest embrion, płód, nie człowiek – wykrzykiwał pewien rowerzysta. Na pytanie, od kiedy zaczyna się życie i jak to możliwe, żeby z czegoś powstał nagle ktoś nie potrafił odpowiedzieć. Pod koniec pikietowania podeszła kobieta, która chciała nas uświadomić, że zło zwalczamy złem. – Gorszycie ludzi. Proszę schować ten plakat. Mogę pójść w tej chwili na policję i zgłosić zgorszenie w miejscu publicznym – próbowała groźbami wymusić na wolontariuszach zaprzestania akcji. Grzecznie została poinformowana, że pikieta jest zarejestrowana legalnie, poza tym już wiele razy wolontariusze fundacyjni byli pozywani za zgorszenie i żadnej sprawy nie przegrali. Ale jeżeli tak bardzo chce, może oczywiście takie zawiadomienie złożyć. – Mogłabym Wam ten plakat pomazać sprayem – odrzekła.

Nie brakowało także pozytywnych akcentów. – Mam nadzieję, że zbierzecie te 100 tysięcy podpisów. To bardzo ważna sprawa! – mówiła pewna pani podpisując się pod projektem ustawy. Inna tłumaczyła mężowi, że wolontariusze walczą o życie poczętych dzieci. – popatrz, zbierają podpisy pod tym projektem. Chodź, podpiszemy się – oboje podeszli i pogratulowali nam odważnego działania w ważnej sprawie. Inny pan stwierdził, że jeśli kobieta z premedytacją idzie zabić swoje dziecko, powinna dostać wyższy wymiar kary. – Kobieta, która później jeszcze chwali się, że dokonała aborcji, jest tak samo winna jak lekarz – podsumował.

W trakcie pikiety udało się zebrać 24 podpisy. Komórka ustrońska dziękuje oddziałowi bielsko-żywieckiemu za wsparcie w akcji. Wspólnymi siłami udało się zebrać 24 podpisy, a przede wszystkim zapoznać Ustronian z prawdą o aborcji. Kolejne akcje już niebawem.

Podpisz się i Ty! Każdy podpis jest na wagę złota – tu chodzi o życie!

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/05/zdjęcie.jpg[/author_image] [author_info]Agnieszka Jarczyk – koordynator ustrońskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN