Zderzenie z prawdą – druga pikieta w Ustroniu

Już po raz drugi komórka ustrońska Fundacji Pro-prawo do życia zorganizowała pikietę ze zbiórką podpisów pod projektem ustawy „Stop Aborcji”. W trakcie pikiety udało się zebrać 24 podpisy. Komórka ustrońska dziękuje oddziałowi bielsko-żywieckiemu za wsparcie w akcji. Wspólnymi siłami udało się zebrać 24 podpisy, a przede wszystkim zapoznać Ustronian z prawdą o aborcji. Kolejne akcje już niebawem.

Już po raz drugi komórka ustrońska Fundacji Pro-prawo do życia zorganizowała pikietę ze zbiórką podpisów pod projektem ustawy „Stop Aborcji”.

Osoby popierające zabijanie dzieci miały okazję zderzyć się z rzeczywistością. – Proszę państwa, to co pokazujecie, to propaganda. To jest embrion, płód, nie człowiek – wykrzykiwał pewien rowerzysta. Na pytanie, od kiedy zaczyna się życie i jak to możliwe, żeby z czegoś powstał nagle ktoś nie potrafił odpowiedzieć. Pod koniec pikietowania podeszła kobieta, która chciała nas uświadomić, że zło zwalczamy złem. – Gorszycie ludzi. Proszę schować ten plakat. Mogę pójść w tej chwili na policję i zgłosić zgorszenie w miejscu publicznym – próbowała groźbami wymusić na wolontariuszach zaprzestania akcji. Grzecznie została poinformowana, że pikieta jest zarejestrowana legalnie, poza tym już wiele razy wolontariusze fundacyjni byli pozywani za zgorszenie i żadnej sprawy nie przegrali. Ale jeżeli tak bardzo chce, może oczywiście takie zawiadomienie złożyć. – Mogłabym Wam ten plakat pomazać sprayem – odrzekła.

Nie brakowało także pozytywnych akcentów. – Mam nadzieję, że zbierzecie te 100 tysięcy podpisów. To bardzo ważna sprawa! – mówiła pewna pani podpisując się pod projektem ustawy. Inna tłumaczyła mężowi, że wolontariusze walczą o życie poczętych dzieci. – popatrz, zbierają podpisy pod tym projektem. Chodź, podpiszemy się – oboje podeszli i pogratulowali nam odważnego działania w ważnej sprawie. Inny pan stwierdził, że jeśli kobieta z premedytacją idzie zabić swoje dziecko, powinna dostać wyższy wymiar kary. – Kobieta, która później jeszcze chwali się, że dokonała aborcji, jest tak samo winna jak lekarz – podsumował.

W trakcie pikiety udało się zebrać 24 podpisy. Komórka ustrońska dziękuje oddziałowi bielsko-żywieckiemu za wsparcie w akcji. Wspólnymi siłami udało się zebrać 24 podpisy, a przede wszystkim zapoznać Ustronian z prawdą o aborcji. Kolejne akcje już niebawem.

Podpisz się i Ty! Każdy podpis jest na wagę złota – tu chodzi o życie!

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/05/zdjęcie.jpg[/author_image] [author_info]Agnieszka Jarczyk – koordynator ustrońskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN