Zbrodnie głośne i zbrodnie ukrywane

nie widze nie slyszeCała Europa jest wstrząśnięta! Najważniejsi politycy potępiają zbrodnię! Tysiące policjantów ściga przestępców. Media informują o odrażającej zbrodni na pierwszych miejscach. Co się stało?

nie widze nie slyszeCała Europa jest wstrząśnięta! Najważniejsi politycy potępiają zbrodnię! Tysiące policjantów ściga przestępców. Media informują o odrażającej zbrodni na pierwszych miejscach. Co się stało? 7 stycznia, terroryści zamordowali w Paryżu 12 osób.

Tego samego dnia, aborterzy we Francji zamordowali około pięciuset nienarodzonych dzieci. W państwach Unii Europejskiej ofiar było około pięciu tysięcy. Żaden ważny polityk nie wypowiedział się w tej sprawie. Ani jeden policjant nie zajął się poszukiwaniem sprawców. Masowe media nawet nie zająknęły się o sprawie.

Skąd taka różnica? Czy chodzi o to, że zamordowane dzieci nie obraziły nikogo, dlatego nie można mówić o „wolności słowa”? Może ktoś z oświeconych mnie oświeci?

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN