Szukaj
Close this search box.

Zbrodnie głośne i zbrodnie ukrywane

nie widze nie slyszeCała Europa jest wstrząśnięta! Najważniejsi politycy potępiają zbrodnię! Tysiące policjantów ściga przestępców. Media informują o odrażającej zbrodni na pierwszych miejscach. Co się stało?

nie widze nie slyszeCała Europa jest wstrząśnięta! Najważniejsi politycy potępiają zbrodnię! Tysiące policjantów ściga przestępców. Media informują o odrażającej zbrodni na pierwszych miejscach. Co się stało? 7 stycznia, terroryści zamordowali w Paryżu 12 osób.

Tego samego dnia, aborterzy we Francji zamordowali około pięciuset nienarodzonych dzieci. W państwach Unii Europejskiej ofiar było około pięciu tysięcy. Żaden ważny polityk nie wypowiedział się w tej sprawie. Ani jeden policjant nie zajął się poszukiwaniem sprawców. Masowe media nawet nie zająknęły się o sprawie.

Skąd taka różnica? Czy chodzi o to, że zamordowane dzieci nie obraziły nikogo, dlatego nie można mówić o „wolności słowa”? Może ktoś z oświeconych mnie oświeci?

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN