Szukaj
Close this search box.

Zbiórka podpisów w Andrychowie – relacja

W piątek 15 kwietnia b.r. przy skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i 1-go Maja w Andrychowie odbyła się kolejna już w tym mieście pikieta zorganizowana przez lokalną komórkę Fundacji Pro – Prawo do życia.

W piątek 15 kwietnia b.r. przy skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i 1-go Maja w Andrychowie odbyła się kolejna już w tym mieście pikieta zorganizowana przez lokalną komórkę Fundacji Pro – Prawo do życia. Tym razem była ona połączona ze zbiórką podpisów przeciw aborcji, a konkretnie pod złożonym ostatnio projektem ustawy o całkowitym zakazie aborcji w Polsce.

W pikiecie tej wzięli udział wolontariusze andrychowskiej komórki, a także ludzie dobrej woli, bez których pomocy przeprowadzenie pikiety byłoby niemożliwe. Pogoda na szczęście dopisała, stąd zainteresowanie pikietą i włączeniem się w akcję było większe. Pośród wielu przechodniów nie brakowało niestety negatywnych opinii, jednakże były to przeważnie osoby, które raczej nie miały pojęcia o tym co proponuje projekt ustawy.

To już czwarta pikieta w obronie ludzkiego życia przeprowadzona w tym mieście. Oczywiście planujemy w najbliższym czasie kolejne tego typu wydarzenia. Mamy świadomość tego, że obrona ludzkiego życia to nasz moralny obowiązek, zwłaszcza, że dzieci, które często skazuje się na śmierć nie mają żadnego prawa głosu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za okazane wsparcie, zapraszając oczywiście do kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej i być może zacząć działać w naszej komórce.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Patryk Knapczyk – andrychowska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN