Szukaj
Close this search box.

Zbiórka podpisów podczas godzin szczytu w Bełchatowie

Dnia 7 maja br. z samego rana wprost ukazaliśmy prawdę o tym, że w naszym szpitalach legalnie morduje się dzieci. Pikietę połączyliśmy ze zbiórką podpisów pod obywatelskim projektem "Stop Aborcji 2016". Staliśmy przy wejściu na Targowisko Miejskie w Bełchatowie w godzinach i dniu, gdzie ruch jest największy.

Dnia 7 maja br. z samego rana wprost ukazaliśmy prawdę o tym, że w naszym szpitalach legalnie morduje się dzieci.
Pikietę połączyliśmy ze zbiórką podpisów pod obywatelskim projektem „Stop Aborcji 2016”. Staliśmy przy wejściu na Targowisko Miejskie w Bełchatowie w godzinach i dniu, gdzie ruch jest największy.

Wielu ludzi się podpisywało, wielu również przechodziło obojętnie – mówiąc: nie mam czasu, to nie moja sprawa, itp.

Gdy powiedziałem przez megafon, że obojętność może wspomóc kolejne morderstwa część przechodniów dostała napadu agresji i podbiegali do mnie. Ich mowa ciała wskazywała, że niewiele brakowało, aby się na mnie rzucili. Zachowując jednak zimną krew wolontariusze, którzy pikietowali zadawali zwolennikom aborcji pytania o powód ich zachowania. Wówczas oni szybko uciekali jakby nie chcieli usłyszeć tego co się do nich mówi.

Wiele osób przechodząc obok naszej pikiety zderzyła się z rzeczywistością. Do tej pory były one zwolennikami aborcji, a nagle w jednej chwili mieli okazję zobaczyć – czym ona jest naprawdę.

Zgodnie z zapowiedziami do końca czerwca będziemy w różnych miejscach w Bełchatowie organizować zbiórki uliczne. Na nasze pikiety mogą również przyjść osoby, które chcą się na ten czas zaangażować. Jeżeli jakiś termin zbiórki podpisów będzie już uzgodniony zawsze będziemy o nim informować na naszym fanpage.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator regionalny – woj. łódzkie; Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN