Zatrzymać krzywdę dzieci. Wiele stanów zakazuje tzw. „zmiany płci”

W ostatnich miesiącach wiele stanów USA zabroniło zabijania dzieci w procedurze aborcji. I tak jak mordercze prawa motywują ustawodawców do uchwalania kolejnych niesprawiedliwych aktów, tak prawa zakładające troskę o bezbronnych sprzyjają uchwalaniu innych ustaw, chroniących kolejne grupy bezbronnych przed prześladowaniem. Mowa tu o dzieciach i nastolatkach, którym na problemy związane z dojrzewaniem przepisywano „terapię” okaleczania, zwaną dla niepoznaki „zmianą płci”.

Obecnie zabroniona jest ona już takich w stanach jak: Alabama, Arizona, Arkansas, Oklahoma i Utah. Wprowadzenie podobnego prawa zapowiedział również gubernator DeSantis na Florydzie, w Dakocie Południowej ogromną większością głosów (60:10) zaaprobowała je już niższa izba, czeka tylko na aprobatę Senatu i gubernator Kristi Noem, która już zapowiedziała jej podpisanie. Podobne prace trwają też w Teksasie.

Ideologia gender, która przeniknęła do amerykańskich szkół wyrządziła wiele szkód dzieciom, którym wmawiano, że „zmiana płci” rozwiąże ich problemy. 19-latce Yaeli Martinez poradzono, że rozwiązaniem problemu depresji będzie „zmiana płci”. Dziewczyna zabiła się po trzech latach usiłowania funkcjonowania jak mężczyzna. Sage chciała być po prostu lubiana, więc w szkole kazała się nazywać chłopięcym imieniem Draco. Nastolatka uciekła z domu i od razu stała się ofiarą gwałtu. Została zamknięta w pokoju, nafaszerowana narkotykami i została zgwałcona przez cały gang mężczyzn. Po 9 dniach władze ją odnalazły, ale zdecydowały, że nie oddadzą jej rodzinie dlatego, że nie uznaje ona nowej płci dziewczynki(!), choć rodzina nic nie wiedziała o tym, że Sage w szkole kazała nazywać się Draco. Zamiast tego została umieszczona w domu dziecka dla chłopców, gdzie była znów wielokrotnie gwałcona. Kiedy w końcu pozwolono jej wrócić do domu, nakazano jej terapię, terapeuta naciskał na nią by usunęła piersi. Była zbyt przerażona by odmówić, ale w sekrecie prosiła rodzinę, by trzymała dziewczęce ubrania w samochodzie, by mogła się przebrać jak już wyjdzie od terapeuty.

Takich tragedii jest o wiele więcej. Odcinanie genitaliów, podawanie testosteronu, czy blokerów dojrzewania powoduje nieodwracalne szkody w organizmie i psychice nastolatków. Wielu z nich próbuje potem „wrócić” do swojej prawdziwej płci, ale nie da się już zmienić grubego głosu, zbyt dużych stóp. Nie da się mieć dzieci, gdy odcięło się komuś genitalia. Nie da się karmić piersią, jeśli te piersi zostały odcięte. Ciało staje się dla nich więzieniem, bo mają poczucie że stali się karykaturą człowieka.

A jednak np. w Szwecji nie odmawia się takich zabiegów nikomu. Nie poddaje się w wątpliwość czyjejś motywacji, bo to byłoby wbrew panującej tam ideologii gender, a naczelną zasadą jej twórców jest niedopuszczanie prawdy o krzywdzie jej ofiar do opinii publicznej.

Tymczasem cierpienia wielu ludzi są coraz bardziej widoczne i ustawodawcy zaczynają na nie reagować. Róbmy wszystko, by ta szaleńcza i totalitarna ideologia nie dotknęła nas i naszych dzieci.

Źródła:
https://pch24.pl/pomagac-a-nie-szkodzic-zakaz-procedur-zmiany-plci-dla-nieletnich-w-dakocie-poludniowej
https://www.lifesitenews.com/news/desantis-promises-to-ban-gender-transitions-for-children-in-florida/?utm_source=daily-usa-2023-02-02&utm_medium=email
WATCH: Grandma of sex-trafficked teen gives gut-wrenching testimony on authorities 'blinded’ by trans ideology – LifeSite (lifesitenews.com)
Film „The Trans Train”

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN