Szukaj
Close this search box.

Zaproszenie na pikietę przed kliniką przy Starynkiewicza

plakat starynkiewiczaCzego powinni uczyć profesorowie medycyny? Ratowania życia, czy zabijania?

Oczywiście ratowania życia, myślimy sobie. Często tak jest, ale nie zawsze. W Klinice Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego przy placu Starynkiewicza lekarze zabijają dzieci. Dzieci, które jeszcze nie zdążyły się narodzić, a które są podejrzane o chorobę lub defekt genetyczny.

plakat starynkiewiczaCzego powinni uczyć profesorowie medycyny? Ratowania życia, czy zabijania?

Oczywiście ratowania życia, myślimy sobie. Często tak jest, ale nie zawsze. W Klinice Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego przy placu Starynkiewicza lekarze zabijają dzieci. Dzieci, które jeszcze nie zdążyły się narodzić, a które są podejrzane o chorobę lub defekt genetyczny. Można je zabijać do 24 tygodnia od poczęcia. Wcześniaki w tym wieku można utrzymać przy życiu. Ale tych dzieci nikt nie ratuje. Mają umrzeć bo nie są potrzebne.

Klinika przy palcu Starynkiewicza jest miejscem szczególnym. To tutaj uczy się studentów medycyny. Uczy się nie tylko technik medycznych. Uczy się również bycia lekarzem. Zabijanie ludzi kojarzyło się dotychczas z zawodem kata. Są tacy lekarze, którzy nie tylko zabijania dzieci się podejmują, ale uczą tego studentów medycyny.

Ludzie sumienia nie mogą przechodzić wobec tego obojętnie. Bierność oznacza zgodę na ten haniebny proceder. Zapraszamy wszystkich na pikietę przed Kliniką Ginekologii przy placu Starynkiewicza, w środę 4 kwietnia, o godzinie 11.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN