Zaprawionawboju – “Jest to moja trzecia aborcja”

Forum aborcyjne przegląda się trudno, choćby ze względu na nagromadzenie tam zła, na ilość pomordowanych dzieci, o których rozprawia się, jak gdyby nic się nie stało. Kto tam wejdzie, często wychodzi ze świadomością, że mitem jest fakt, iż zabójstwo dziecka to dla każdej kobiety "trudny wybór".

Forum aborcyjne przegląda się trudno, choćby ze względu na nagromadzenie tam zła, na ilość pomordowanych dzieci, o których rozprawia się, jak gdyby nic się nie stało. Kto tam wejdzie, często wychodzi ze świadomością, że mitem jest fakt, iż zabójstwo dziecka to dla każdej kobiety “trudny wybór”.

Tak jest choćby w tym przypadku. “Byłam tu już wcześniej, dokładnie rok temu, co za przypadek hehe. Jest to moja 3 aborcja. I już wiem co mnie czeka. Pozdraeiam i bede na bierzaco pisala jak idzie paczka z whw do Mazowieckiego”.

Trzecia aborcja. Trzecie zabite dziecko. Prosimy o modlitwę, by tak się nie stało. Prosimy również o modlitwę za tę kobietę.

zaprawiona w boju

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN