Szukaj
Close this search box.

Zaprawionawboju – „Jest to moja trzecia aborcja”

Forum aborcyjne przegląda się trudno, choćby ze względu na nagromadzenie tam zła, na ilość pomordowanych dzieci, o których rozprawia się, jak gdyby nic się nie stało. Kto tam wejdzie, często wychodzi ze świadomością, że mitem jest fakt, iż zabójstwo dziecka to dla każdej kobiety "trudny wybór".

Forum aborcyjne przegląda się trudno, choćby ze względu na nagromadzenie tam zła, na ilość pomordowanych dzieci, o których rozprawia się, jak gdyby nic się nie stało. Kto tam wejdzie, często wychodzi ze świadomością, że mitem jest fakt, iż zabójstwo dziecka to dla każdej kobiety „trudny wybór”.

Tak jest choćby w tym przypadku. „Byłam tu już wcześniej, dokładnie rok temu, co za przypadek hehe. Jest to moja 3 aborcja. I już wiem co mnie czeka. Pozdraeiam i bede na bierzaco pisala jak idzie paczka z whw do Mazowieckiego”.

Trzecia aborcja. Trzecie zabite dziecko. Prosimy o modlitwę, by tak się nie stało. Prosimy również o modlitwę za tę kobietę.

zaprawiona w boju

 

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN