Szukaj
Close this search box.

Zapraszamy na pikiety antyaborcyjne pod Empikami

niekupujewempiku4 rgbFundacja Pro-prawo do życia jest inicjatorem bojkotu Empiku. Razem z ponad 33 tysiącami Polaków sprzeciwiamy się reklamowaniu firmy przez Nergala i Marię Czubaszek. W internecie akcja prowadzona jest na fanpage'u Świątecznych zakupów nie robię w Empiku. Teraz zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w pikietach pod salonami Empik.

niekupujewempiku4 rgbFundacja Pro-prawo do życia jest inicjatorem bojkotu Empiku. Razem z ponad 33 tysiącami Polaków sprzeciwiamy się reklamowaniu firmy przez Nergala i Marię Czubaszek. W internecie akcja prowadzona jest na fanpage’u Świątecznych zakupów nie robię w Empiku. Teraz zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w pikietach pod salonami Empik.

W Warszawie – w najbliższą sobotę 29 XI o godzinie 12:00 przed Empikiem na Rondzie De Gaulla.

W Krakowie – w najbliższą sobotę i niedzielę 29 i 30 XI w godzinach 13:00 – 15:00 Galeria Krakowska, wejście od strony placu Jana Nowaka Jeziorańskiego.

W Toruniu – 13 i 20 XII (soboty) godz. 12:00 – 14:00 miejsce: Wielkie Garbary 18

W Poznaniu – sobota 29 XI godz. 13:30 – 15:00 pod Empikiem przy Pl. Wolności


O kolejnych pikietach będziemy informować.


Pokażmy, że nie godzimy się na satanistę i aborcjonistkę w bożonarodzeniowej kampanii reklamowej.


{flike}

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN