Szukaj
Close this search box.

Zapraszamy na pikietę przy ul. Madalińskiego

W poniedziałek, o godzinie 16 30, Fundacja Pro - Prawo do życia zaprasza na pikietę przed szpital ginekologiczno-położniczy przy ul. Madalińskiego. Kilka dni temu lekarze z tego szpitala usiłowali zabić 24-tygodniowe dziecko z Zespołem Downa. Ponieważ dziecko przeżyło aborcję, zostało porzucone, aby umarło. Przez godzinę kwiliło wzywając pomocy, ale nikt jej nie udzielił.

W poniedziałek, o godzinie 16 30, Fundacja Pro – Prawo do życia zaprasza na pikietę przed szpital ginekologiczno-położniczy przy ul. Madalińskiego. Kilka dni temu lekarze z tego szpitala usiłowali zabić 24-tygodniowe dziecko z Zespołem Downa. Ponieważ dziecko przeżyło aborcję, zostało porzucone, aby umarło. Przez godzinę kwiliło wzywając pomocy, ale nikt jej nie udzielił. Przychodzimy na pikietę po to, aby zaprotestować przeciw bezduszności lekarzy, którzy zamiast dzieci ratować, skazują je na śmierć, ale również po to aby zmusić do działania polityków, którzy są odpowiedzialni za to, że w Polsce istnieje prawo pozwalające skazywać poczęte dzieci na śmierć. Do udziału w pikiecie zapraszamy wszystkich, którzy chcą bronić cywilizacji życia.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN