Zapraszamy na pikietę przy ul. Madalińskiego

W poniedziałek, o godzinie 16 30, Fundacja Pro - Prawo do życia zaprasza na pikietę przed szpital ginekologiczno-położniczy przy ul. Madalińskiego. Kilka dni temu lekarze z tego szpitala usiłowali zabić 24-tygodniowe dziecko z Zespołem Downa. Ponieważ dziecko przeżyło aborcję, zostało porzucone, aby umarło. Przez godzinę kwiliło wzywając pomocy, ale nikt jej nie udzielił.

W poniedziałek, o godzinie 16 30, Fundacja Pro – Prawo do życia zaprasza na pikietę przed szpital ginekologiczno-położniczy przy ul. Madalińskiego. Kilka dni temu lekarze z tego szpitala usiłowali zabić 24-tygodniowe dziecko z Zespołem Downa. Ponieważ dziecko przeżyło aborcję, zostało porzucone, aby umarło. Przez godzinę kwiliło wzywając pomocy, ale nikt jej nie udzielił. Przychodzimy na pikietę po to, aby zaprotestować przeciw bezduszności lekarzy, którzy zamiast dzieci ratować, skazują je na śmierć, ale również po to aby zmusić do działania polityków, którzy są odpowiedzialni za to, że w Polsce istnieje prawo pozwalające skazywać poczęte dzieci na śmierć. Do udziału w pikiecie zapraszamy wszystkich, którzy chcą bronić cywilizacji życia.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN