Szukaj
Close this search box.

Zapisz się na kurs w Białymstoku!

kolo ratunkoweW związku z dużym zainteresowaniem naszymi "kursami dla prolajferów" staramy się organizować te szkolenia w różnych miejscach Polski. Najbliższy kurs odbędzie się 21 września br. w Białymstoku. Jeśli chcesz bronić życia, a nie wiesz jak to robić skutecznie, zapraszamy! Są jeszcze wolne miejsca.

kolo ratunkoweW związku z dużym zainteresowaniem naszymi „kursami dla prolajferów” staramy się organizować te szkolenia w różnych miejscach Polski. Najbliższy kurs odbędzie się 21 września br. w Białymstoku. Jeśli chcesz bronić życia, a nie wiesz jak to robić skutecznie, zapraszamy! Są jeszcze wolne miejsca.

Żyjemy w kraju, który pozwala na zabijanie chorych dzieci nawet w szóstym miesiącu ciąży. Takie praktyki nigdy nie powinny być legalne, gdyż aborcja jest barbarzyństwem. My chcemy to zmienić. Dołącz do nas, by walczyć o życie dzieci.

Aby zgłosić się na kurs napisz do nas!

e-mail: kurs@proprawodozycia.pl

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN