Szukaj
Close this search box.

„Zaopiekujemy się Twoimi dziećmi, żebyś mogła spokojnie zabić ich rodzeństwo”

Kiedy myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko, organizacje proaborcyjne wymyślają coś nowego, pokazując, jak nisko może upaść człowiek. Niedawno mieliśmy więc informację, że po zabiciu swojego dziecka warto… masturbować się lub uprawiać seks. Aborcjonistki posunęły się również do twierdzenia, że zaraz potem można napić się alkoholu, co wywołało sprzeciw wśród zwolenników aborcji. Pigułek aborcyjnych nie wolno bowiem łączyć z alkoholem.

Wiele osób nie może wyjechać wiadomo po co, ponieważ nie ma z kim zostawić dzieci. Jeśli myślisz, że możesz potencjalnie przygarnąć na dwa dni, napisz na maila (…) – w tytule 'przygarnę’. Może coś, co się wydawało niemożliwe, się okaże możliwe, dzięki Twojej pomocy” – pisze Zuzanna Dziuban, administratorka grupy na Facebooku „Widzialna ręka – reprodukcyjna”, powstałej po to, by ułatwiać zabijanie nienarodzonych w czasach pandemii.

Środowisko aborcyjne postanowiło więc podjąć się opieki nad dziećmi. Nie żeby odciążyć matkę niepełnosprawnego dziecka, nie po to, by ułatwić samotnej matce pójście do pracy, ani nawet nie po to, by matka mogła pójść do lekarza i sprawdzić czy z jej nienarodzonym dzieckiem wszystko jest w porządku. Nie, pomocnictwo aborcjonistek tradycyjnie ogranicza się do pomocy w przypadku, jeśli matka zdecyduje, że jej dziecko powinno zostać zamordowane.

„Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem. Ty spokojnie możesz jechać i zabić jego nienarodzonego jeszcze brata lub siostrę” – do tego sprowadza się komunikat pani Zuzanny Dziuban. Czy dzieci dowiedzą się, dlaczego zostały chwilowo przygarnięte przez aborcjonistkę i w jaki sposób wytłumaczy im się sprawę „zabiegu”, tego nie wiemy.

...

Więcej interesujących treści

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN