Szukaj
Close this search box.

Zakaz rozszarpywania dzieci na kawałki uchylony

Sąd federalny stanu Texas uchylił zakaz aborcji poprzez rozszarpywanie dziecka na kawałki. Pomimo najnowszych badań medycznych, które stwierdzają, że dziecko w drugim trymestrze ciąży czuje ból, według sądu nie można zakazać procedury rozrywania żywego dziecka na kawałki.

Sąd federalny stanu Texas uchylił zakaz aborcji poprzez rozszarpywanie dziecka na kawałki. Pomimo najnowszych badań medycznych, które stwierdzają, że dziecko w drugim trymestrze ciąży czuje ból, według sądu nie można zakazać procedury rozrywania żywego dziecka na kawałki, gdyż ta procedura jest „najczęściej stosowana i najbezpieczniejsza”.

Decyzja ta choć kuriozalna i barbarzyńska, wydaje się być odzwierciedleniem jakiegoś „zachodniego” zepsucia. Tymczasem prawda jest taka, że w Polsce żaden urząd czy parlament nigdy nawet nie próbował zakazać aborcji poprzez rozszarpanie, w związku z czym takie procedury są u nas legalne. Ponieważ według najnowszych statystyk ponad 90% dzieci zabijanych jest po stwierdzeniu nieprawidłowości w rozwoju, są to głównie aborcje przeprowadzane w 5 lub 6 miesiącu ciąży.

Oczywiście są „lekarze”, którzy wypowiadają się w mediach, twierdząc że zabijają takie duże dzieci w sposób „humanitarny”, czyli wyłącznie poprzez wywołanie porodu. Tyle że w wyniku takiej procedury rodzą się czasami żywe dzieci, które po prostu się zostawia, by umarły.

Prawda jest taka, że morderstwa nie da się przeprowadzić w sposób humanitarny. Morderstwo zawsze pozostanie morderstwem. Jedynym sposobem na to, by zakończyć tortury towarzyszące aborcji, jest kategoryczne jej zakazanie.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN