Szukaj
Close this search box.

Zagraniczni goście na paradzie równości w Szczecinie

Lobby LGBT nie ustaje w agresywnych próbach narzucania swojej ideologii. Kolejny marsz osób z problemami ze swoją seksualnością odbył się w Szczecinie. Co ciekawe, organizatorzy nie kryli się, że frekwencję na paradzie mieli robić goście z zagranicy.

Lobby LGBT nie ustaje w agresywnych próbach narzucania swojej ideologii. Kolejny marsz osób z problemami ze swoją seksualnością odbył się w Szczecinie.

Co ciekawe, organizatorzy nie kryli się, że frekwencję na paradzie mieli robić goście z zagranicy. Jest to o tyle zastanawiające, że wszelkie ankiety, nawet te robione na lewicowych portalach i mediach społecznościowych, wyraźnie pokazywały, iż ludzie nie godzą się na tego typu spędy. Organizatorzy nawiązali więc współpracę z gośćmi z innych krajów.

Swój przyjazd zapowiadają nie tylko osoby mieszkające na drugim końcu Polski – w Lublinie czy w Rzeszowie, ale nawet w Stanach Zjednoczonych.(…)Pojawiają się informacje mówiące o tym, że 15 września Szczecin odwiedzą nie tylko Niemcy, ale i delegacja ze Szwecji.” – donosi portal gs24, informując również o licznej reprezentacji z Poznania i Warszawy. Widać więc, że tzw. „parada równości” w Szczecinie z mieszkańcami Szczecina miała niewiele wspólnego. I nie o to prawdopodobnie chodziło organizatorom, a o narzucanie po raz kolejny swojej ideologicznej narracji.

Źródło: https://gs24.pl/kolorowi-i-otwarci-poznajcie-organizatorow-pierwszego-w-dziejach-szczecina-marszu-rownosci/ar/13489693

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN