Szukaj
Close this search box.

„Zadzwoń do posła” – pikieta w Rzeszowie

27 sierpnia, w sobotę, pod pomnikiem w centrum Rzeszowa, miała miejsce pikieta. "Aborcja zabija; politycy mogą powstrzymać zabijanie dzieci. Zadzwoń do posła." To kolejna z wielu akcji zachęcających mieszkańców Podkarpacia do dodatkowego wsparcia dla obywatelskiego projektu ustawy, wprowadzającego pełną ochronę życia każdego nienarodzonego dziecka.

27 sierpnia, w sobotę, pod pomnikiem w centrum Rzeszowa, miała miejsce pikieta. „Aborcja zabija; politycy mogą powstrzymać zabijanie dzieci. Zadzwoń do posła.” To kolejna z wielu akcji zachęcających mieszkańców Podkarpacia do dodatkowego wsparcia dla obywatelskiego projektu ustawy, wprowadzającego pełną ochronę życia każdego nienarodzonego dziecka.

W pierwszym etapie zbieraliśmy podpisy poparcia pod projektem ustawy. Dzięki poparciu wielu tysięcy mieszkańców naszego regionu udało się zebrać w całym kraju prawie 500 tys. podpisów. Projekt ustawy „STOP ABORCJI” został złożony w Sejmie. Po wakacjach sejmowych trafi do pierwszego czytania. Przyszedł więc czas, by ruszyć do posłów i mówić im. czego oczekują wyborcy.

Zadzwoń i Ty do posłów w swoim okręgu wyborczym by im uświadomić, że mogą powstrzymać zabijanie dzieci. Dziś zachęcaliśmy do tego mieszkańców Rzeszowa. Nasi wolontariusze wyposażeni w ulotki z numerami telefonów do posłów będą powtarzali te akcje cyklicznie.


Dołącz do akcji „Zadzwoń do Posła!” – dowiedz się więcej: www.proprawodozycia.pl/zadzwondoposla

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/09/przemysław-sycz.jpg[/author_image] [author_info]Przemysław Sycz – rzeszowska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN