Zadźgał matkę i niemowlę, bo nie chciał płacić alimentów. Wcześniej nieskutecznie domagał się aborcji

Enoch Zarceno został aresztowany pod zarzutem morderstwa swojej byłej dziewczyny i ich 4-miesięcznego syna. Oboje otrzymali wiele ciosów nożem, gdyż aresztowany nie chciał płacić alimentów na dziecko. Jak twierdzi rodzina kobiety, Zarceno nalegał wcześniej, by poddała się aborcji.

W USA, gdzie aborcja jest legalna podobne sytuacje nierzadko się zdarzają. W 2011 roku badania opublikowane w tamtejszym piśmie „Położnik i Ginekolog” wykazały, że blisko 40% kobiet, które poddały się aborcji doświadczyło przemocy fizycznej i miało problemy w relacjach. Aborcja nie ma więc nic wspólnego z rzekomym dobrem kobiet. Przeciwnie, jest kolejnym sposobem znęcania się nad nimi.

Poza tym buduje w społeczeństwie przekonanie, że zabicie dziecka, to nic takiego, po prostu jedna z opcji do wyboru. Czyni to z ludzi barbarzyńców do tego stopnia, że niektórzy, tak jak Enoch Zarceno tracą jakiekolwiek granice w podejściu do mordowania.

Źródło: https://www.lifenews.com/…support/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN