Szukaj
Close this search box.

Zachodnia Europa chce, żeby nastolatki zabijały własne dzieci

Jednym z pierwszych krajów w Europie, który zalegalizował aborcję na życzenie była Dania w 1973 roku. Od 18 roku życia można jej dokonać bez przeszkód, natomiast poniżej 18 roku życia za zgodą rodziców.

Kraj ten chce iść o krok dalej, czyli umożliwić zabijanie niewinnych dzieci bez zgody rodziców już od 15 roku życia, o czym informuje minister ds. równości płci Marie Bjerre. Wytłumaczeniem dla tego procederu jest wstyd, który przeżywa młody człowiek musząc zapytać rodziców o zgodę…

Władze dążą do tego, by młodzi ludzie mogli zdecydować czy chcą się angażować w rodzicielstwo czy nie – w ogóle nie patrząc na konsekwencje w dalszym życiu.

Z kolei Brytyjska Izba Gmin zagłosowała za tzw. „bezpieczną strefą”. Władze nie chcą, aby w pobliżu placówek aborcyjnych trwała modlitwa, dlatego wprowadziły zakaz prawny. Do 150 metrów od placówki nie można się zbliżać w celu modlitwy czy rozmowy z klientami kliniki. Godzi to w grupę ludzi wierzących, którzy bronią życia i modlą się za ofiary aborcji, a także za tych, którzy jej dokonują.

Zdarzały się już przypadki aresztowania, ale też wyroki uniewinniające osoby, które stały blisko ośrodków aborcyjnych i modliły się albo trzymały banery z różnymi napisami.

Zabijanie niewinnych nie jest żadnym rozwiązaniem, ani ułatwieniem sobie życia. Sumienia się uciszyć nie da.

Źródło: https://kresy.pl/wydarzenia/(…)

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN