Szukaj
Close this search box.

Zabójstwo oburza Baracka Obamę, dlaczego tylko w niektórych przypadkach?

obama26 lutego na Florydzie został zastrzelony czarny siedemnastolatek. Prezydent Obama jest oburzony. Mówi, że gdyby miał syna, ten wyglądałby jak ofiara. Wzywa do refleksji: „Wszyscy musimy przeprowadzić rachunek sumienia, aby zrozumieć, jak coś takiego mogło się zdarzyć.

obama26 lutego na Florydzie został zastrzelony czarny siedemnastolatek. Prezydent Obama jest oburzony. Mówi, że gdyby miał syna, ten wyglądałby jak ofiara. Wzywa do refleksji: „Wszyscy musimy przeprowadzić rachunek sumienia, aby zrozumieć, jak coś takiego mogło się zdarzyć. Musimy zbadać obowiązujące prawa i kontekst”. Każdego dnia w Ameryce ginie 1452 czarnych dzieci. Prezydent Obama nie zastanawia się jak by wyglądały. Nie wzywa do rachunku sumienia. Prezydent Obama stara się aby prawo ułatwiało zabijanie czarnych dzieci.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN