Zabójca własnego dziecka i czuły rodzic w jednym? Aborcjoniści twierdzą, że tak

Na fb Aborcyjnego Dream Teamu pojawiła się historia Pati, która zabiła swoje dziecko w 10 tygodniu ciąży. Bez względu na to, czy historia jest zmyślona czy nie, opisuje ona morderstwo na własnym dziecku w sposób nonszalancki, jakby nie było to nic poważnego. Komentarze pod tekstem sugerują wręcz, że mordowanie jest czymś fajnym, czy też nawet … aktem odwagi.

Był to 10 tydzień ciąży, więc wyraźnie było widać zarys ciałka, główka, rączki itp…” – rzekomo relacjonuje Pati. Jeśli widok własnoręcznie zabitego własnego dziecka rozczula ją ze względu na jego maleńkość, a jednocześnie nie przywołuje żadnych wyrzutów sumienia, oznacza to że przekroczyła ona poziom nie-ludzki.

W podobnym tonie wypowiadała się ostatnio Femke van Straaten, zarządzająca w Holandii dwiema placówkami aborcyjnymi. Ubolewała ona nad faktem, że Polki przyjeżdżają do nich zabić dziecko, nie mogąc zabrać jego ciała do Polski, by je pochować. Nie mają również miejsca ani czasu, by przeżyć żałobę i muszą chować je na holenderskich cmentarzach. Gdyby człowiek pozostawał człowiekiem, a nie stawiał się w roli monstrum, które jednocześnie chce być mordercą i czułym rodzicem, nie byłoby takiej sytuacji.

Aborcja dlatego jest tak ogromną zbrodnią, bo czyni z rodzica, który z natury ma zdolność do kochania tego dziecka bardziej niż ktokolwiek inny mordercę, czyli osobę, która nienawidzi tego dziecka bardziej, niż ktokolwiek inny.

Źródła: https://oko.press/
https://www.facebook.com/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN