Szukaj
Close this search box.

Zabijanie niewinnych niszczy Polskę

Jarosław Kaczyński wygłosił ważne przemówienie z okazji Dnia Flagi. Powiedział między innymi: – Państwo nie jest tylko organizacją obejmującą pewne terytorium, ale powinno być jakością moralną.

Jarosław Kaczyński wygłosił ważne przemówienie z okazji Dnia Flagi.
Powiedział między innymi:
– Państwo nie jest tylko organizacją obejmującą pewne terytorium, ale powinno być jakością moralną.
Kaczyński podkreślił, jak wielki obowiązek spoczywa na rządzących. – Elita państwa powinna kierować się wartościami wyższymi, a nie własnym interesem.

Po latach rządów „pragmatyków” można tylko cieszyć się, że człowiek, który ma taką wizję państwa, ma istotny wpływ na kształtowanie Państwa Polskiego.
Jarosław Kaczyński mówił również o konieczności reformowania wymiaru sprawiedliwości. Również i tutaj nie sposób odmówić mu racji.

Budowę „Polski Sprawiedliwej” trzeba zacząć od zlikwidowania niesprawiedliwości największej – przyzwolenia na zabijanie bezbronnych dzieci w łonach matek. Tego Jarosław Kaczyński nie powiedział, ale miejmy nadzieję, że posłowie (nie tylko PiS) poprą obywatelską inicjatywę „Stop aborcji”, która przywraca prawną ochronę życia ludzkiego od poczęcia.

Bez prawnej ochrony życia najsłabszych, zmiany moralnej przeprowadzić się nie da.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/MD.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski – członek zarządu Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN