Szukaj
Close this search box.

Zabijanie nienarodzonych częścią bożego planu – tego dowiedziały się nastolatki w USA

Różne tłumaczenia wymyślano, by przykryć fakt, że aborcja to zabijanie ludzi. Zasłaniano się trudnymi sytuacjami życiowymi, za małym mieszkaniem, jak było w przypadku jednej z polskich celebrytek. Amelia Bonow, amerykańska działaczka aborcyjna, stwierdziła podczas rozmowy z nastolatkami, że jej aborcja była częścią bożego planu.

Amelia Bonow jest współorganizatorką akcji „Shout your abortion”, na podstawie której powstał między innymi program, gdzie kobieta rozmawia z nastolatkami o tym, jak zabiła swoje nienarodzone dziecko. Ma to za zadanie sprawić, by coraz więcej nastolatek uznało zabijanie nienarodzonych za coś normalnego. Rzecz jasna, przedstawia się to jako najlepsze rozwiązanie. W programie miała miejsce między innymi krytyka adopcji i porównanie aborcji do „wizyty u dentysty”. Amelia Bonow stwierdziła nawet, że aborcja jest częścią bożego planu.

Na szczęście nastolatków nie przekonało takie tłumaczenie, a jedna z dziewczyn zauważyła nawet, że Kościół nie pochwala aborcji. Jak widać jednak, w mainstreamie coraz częściej urabia się młodzież tak, by uznała że zabicie nienarodzonego dziecka jest nieraz słuszną decyzją. Stąd tak ważne pokazywanie również młodzieży, że aborcja jest zabójstwem. Szczególnie że i w Polsce zabijanie ludzi „zmiękcza się” hasłami typu „aborcja jest ok”.

Źródło: https://dorzeczy.pl/swiat/88905/Aborcja-To-jak-nieprzyjemna-wizyta-u-dentysty-ale-jest-czescia-bozego-planu.html

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN