Szukaj
Close this search box.

Zabijanie dla wygody? W Islandii wybito 100% dzieci z zespołem Downa

W Islandii zabija się 100% dzieci podejrzanych o zespół Downa. W tym kraju pomijane są  prawa dzieci poczętych, bo nie traktuje się ich jak ludzi. Jak powiedziała stacji CBS doradczyni aborcyjna: „Nie patrzymy na aborcję jak na morderstwo. Patrzymy na to jak na coś, co zakończyliśmy.

W Islandii zabija się 100% dzieci podejrzanych o zespół Downa. W tym kraju pomijane są  prawa dzieci poczętych, bo nie traktuje się ich jak ludzi. Jak powiedziała stacji CBS doradczyni aborcyjna: „Nie patrzymy na aborcję jak na morderstwo. Patrzymy na to jak na coś, co zakończyliśmy. Zakończyliśmy możliwe życie, które mogłoby wywołać ogromne komplikacje.”

Wszystko to dzieje się w imię zasady, którą przedstawia doradczyni: „To twoje życie. Masz prawo wybrać jak twoje życie będzie wyglądać.”

Ciekawe, czy wkrótce w Islandii będzie można zabijać denerwujące teściowe, albo nieporadnych dziadków. Skoro mam prawo wybrać jak moje życie będzie wyglądać, nawet kosztem zabicia tych, którzy są dla mnie ciężarem, to może wkrótce pozabijamy się wszyscy nawzajem?

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN