Zabijał, bo jego dziewczyna nie chciała aborcji

W Cerekwicy Starej 22-latek zamordował 2 osoby, a ciężko ranił 3 kolejne. Co było motywem tej makabrycznej zbrodni? Jak podaje wp.pl, Eryk J. początkowo chciał zabić tylko dziecko, które nosiła jego była partnerka. Wcześniej namawiał ją do aborcji. Gdy odmówiła, postanowił zabić całą rodzinę.

W Cerekwicy Starej 22-latek zamordował 2 osoby, a ciężko ranił 3 kolejne. Co było motywem tej makabrycznej zbrodni?

Jak podaje wp.pl, Eryk J. początkowo chciał zabić tylko dziecko, które nosiła jego była partnerka. Wcześniej namawiał ją do aborcji. Gdy odmówiła, postanowił zabić całą rodzinę.

Ta tragedia wyraźnie pokazuje, że zwolennicy aborcji gotowi są zabijać również narodzonych, którzy nie chcą realizować ich morderczych planów.

Moralna odpowiedzialność za zbrodnię w Cerekwicy Starej spada na wszystkich, którzy domagają się „aborcji na życzenie”, organizacje feministyczne i polityków aborcyjnych. Morderca z Cerekwicy może się na nich powołać. Przecież mówili, że aborcja jest OK. Zabijał, bo jego dziewczyna uważała inaczej.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/08/mariusz-dzierżawski.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski [/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN